Як відключити Хамелеон на Білайні?

Рекламний блок

Кілька місяців тому зі мною сталася досить звичайна історія. Мені терміново знадобилося придбати сім-карту. Зазвичай я використовую МТС, так як мене цей стільниковий оператор влаштовує практично у всіх аспектах, однак щось у мені перещелкнуло і я вирішив скористатися послугами компанії Білайн (у бік Мегафона навіть не дивився, так як вже був неприємний досвід спілкування з цим оператором).

І ось зайшов я в перший-ліпший мені на шляху салон Білайн і придбав сподобався мені тариф, навіть не прочитавши про нього на сайті компанії (той день був дійсно дивним). На радощах я прийшов додому і вставив картку в мобільний телефон. Вартість дзвінків мене цілком влаштовувала, так що я був задоволений покупкою.

Але лише до тієї пори, поки на екрані свого мобільного я не побачив рекламні (читай - спамний) повідомлення, одні з яких пропонували мені знайти супутника життя, а інші - дізнатися про особисте життя якогось актора. Зайшовши в інтернет, я практично відразу знайшов таких же хлопців, як і я, які втомилися читати весь цей спам, постійно надходить на екран телефону і зникають через кілька хвилин.

Як з'ясувалося трохи пізніше, це послуга під назвою «Хамелеон», яку надає компанія Білайн. Всі повідомлення, які я бачу, абсолютно безкоштовні. Вірніше, за них я не плачу. Але варто мені продовжити читання, то з мого особового рахунку буде списана певна сума, причому часом досить велика.

Мене, як і більшість користувачів, цей вид реклами почав просто дратувати і я вирішив його відключити. Як стверджували користувачі на форумах, рік тому відключитися від «Хамелеона» було практично неможливо, оскільки ніхто не знав, як це зробити. Сьогодні ж ця інформація є навіть на офіційному сайті оператора зв'язку, не кажучи вже про інших веб-ресурсах.

Інструкція

Існує кілька відомих методів.

  • Перший. Наберіть на своєму мобільному телефоні *110*20# і натисніть клавішу виклику.
  • Другий. Необхідно залізти в меню свого мобільного. Пройдіть в розділ «БиИнфо» - «Хамелеон» - «Активація» - «Вимкнути.розсилку». Тільки в цьому випадку є ймовірність того, що у вас відсутня beeinfo (підтримується не у всіх телефону).
  • Третій. Зателефонуйте за номером 0684 700 000, дочекайтеся відповіді оператора і скажіть, що б він відключив цей номер від розсилки. Не забудьте приготувати паспортні дані.
  • Якщо раптом послуга з якихось причин не відключається, то прямуйте до найближчого салону Білайн, де вам замінять сім-карту на нову без втрати даних.
  • До речі, через особистий кабінет на сайті beeline.ru «Хамелеон» не відключається. Я, у всякому разі, не знайшов такого розділу.

    Рекламний блок