додати програму в автозавантаження в Windows 7?

Рекламний блок

kak-dobavit-programmu-v-avtozagruzku

Наступного разу, коли ви будете включати свій комп'ютер або ноутбук, зверніть увагу на те, які процеси автоматично завантажуються разом з операційною системою (зробити це можна, наприклад, за допомогою диспетчера завдань). Як правило, це найважливіші програми типу антивіруса, без якого ваш ПК може бути підданий атаці. Саме тому важливо, що б він запускався автоматично, без вашого звернення.

Правда, далеко не завжди програми вміють завантажуватися автоматично, часто в них навіть не запрограмована така функція. Однак ви завжди може вдатися до невеликого хаку, який дозволить запускати спільно з операційною системою будь-яку програму. Прямо зараз я розповім, як це правильно зробити.

Взагалі, існує аж три різних способи вирішення даної ситуації. Наведу приклади на основі Windows 7.

Перший спосіб

Запустити необхідну програму і зайдіть в розділ налаштувань. Можливо, тут є опція, яка дозволяє запускати ЗА разом зі стартом ОС. Необхідно просто поставити галочку поруч з цим пунктом. З подальшою перезавантаженням Windows програма запуститься автоматично.

Найпростіший приклад - uTorrent. При бажанні можна зробити так, що б виконувати цю програму разом з Windows. Для цього всього лише потрібно поставити галочку в правильному місці.

Вторый спосіб

У тих випадках, якщо ПО не містить додаткових функцій, можна переходити до іншого способу. У цьому випадку вам необхідно для початку створити ярлик для програми. Для цього на робочому столі або в папці, натисніть на праву кнопку миші і виберіть пункт «Створити» - «Ярлик». Для останнього відразу ж необхідно вказати розташування кінцевого об'єкта. Припустимо, якщо ви хочете, що б Mozilla Firefox запускалася одночасно зі стартом Windows, потрібно зайти в «Мій комп'ютер» - «Диск C» - Program Files - Mozilla Firefox - firefox.exe. Потім натисніть ок. Якщо ви натиснете два рази на ярлик, то відкриється браузер.

Якщо це сталося, чудово. Тепер залишилося перенести ярлик в папку автозавантаження. У багатьох користувачів вона розташована прямо в меню «Пуск», проте в деяких випадках її там просто немає. Тому просто відкрийте адресу C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Startup і помістіть туди ярлик.

Третій спосіб

Якщо з яких-небудь причин попередні два методу для вас не працюють, то можна скористатися третім рішенням, яке, втім, розраховане на більш досвідчених користувачів - я кажу про виправлення реєстру. Потрапити в реєстр простіше простого - відкрийте меню «Пуск», у поле «Знайти програми та файли» напишіть слово regedit і натисніть клавішу Enter. У вікні, проходите по шляху HKEY_LOCAL_MACHINE - Software Microsoft Windows CurrentVersion - Run. У папці Run створюємо рядковий параметр за допомогою меню, яке з'являється при натисканні на праву кнопку миші. Після того, як параметр буде створений, наведіть на нього курсор миші, натисніть праву кнопку мишки і виберіть пункт «Змінити...». З'явиться невелике віконце, де в полі «Значення» потрібно вказати повний шлях до необхідної програми, як ми це робили трохи раніше при створенні ярлика.

Якщо не запускається при старті, можна спробувати вказати значення в лапках.

Для тих, хто колись в реєстром не працював, треба бути гранично уважним, оскільки невірно внесені зміни можуть призводити до різних проблем, в тому числі краху всієї системи! Не забудьте попередньо створити точку відновлення!

*****

Сподіваюся, мої прості поради допоможуть вам. Настійно рекомендую використовувати другий спосіб, благо, він працює відмінно.

Якщо у вас є питання або ви хочете висловити свою думку щодо статті, користуйтеся розділом для коментарів, розташованих трохи нижче.

Рекламний блок