Що є спам, а що - ні ?

Рекламний блок


Інформація для тих людей, які натискають на кнопку "спам" при отриманні листів від сайту SebeAdmin.ru

Ситуація наступна: як Ви знаєте, сайт веде розсилку через сервіс поштових розсилок Smartresponder.ru До недавнього часу мене показник натискання на цю кнопку не цікавив в принципі, але все змінюється і тепер я просто змушений звертати на це увагу.

Сервіс Смартреспондер нещодавно ввів у себе новий лічильник "спам рейтинг" і тепер відстежує кількість натискань передплатниками на кнопку "спам". Якщо показник натискань буде високим, то до автора розсилки будуть застосовані з боку сервісу санкції, аж до блокування аккаунту.

Так ось, можете самі ознайомитися:
Значення 0,5% (пів відсотка), як Ви розумієте це дуже мало! Тому мені, як автору, простіше видаляти зі своєї бази адреси тих людей, які натискають на "спам", ніж тримати їх, збільшуючи, таким чином цей негативний показник. Тим більше, що я кожен місяць плачу сервісу за зміст бази передплатників і "баласт" у ній мені не потрібен.

Давайте тепер трохи поговоримо про саме поняття "спам". Ось його визначення, взяте з авторитетного джерела - Вікіпедії: "Спам (spam) - розсилка комерційної та іншої реклами або інших видів повідомлень особам, які не висловлювали бажання їх отримувати".

Ніякої комерційної та іншої реклами я жодного разу за все існування свого сайту і розсилки своїм передплатникам не висилав, причому, всі ці люди самі добровільно виявили бажання підписатися на мою розсилку! І ось звідки з'являються ці натискання на кнопку "спам" для мене - загадка :)

У мене є тільки одне пояснення: у заваленого різноманітною інформацією передплатника відбувається в голові підміна понять, якої він навіть не помічає.

"Спамом" для нього стає будь-яка інформація, яку він не бажає отримувати в даний момент часу. Наприклад: людина чекає, що йому зараз розкажуть про всіх тонкощах налаштування Windows Server, а я вислав йому урок про сканування жорсткого диска або, як змастити гуде вентилятор в комп'ютері. Що це? Звичайно - спам! І відразу, кнопку тиснути :)

Ось для таких "кнопкодавів" у мене є гарна новина! Замість того, щоб натискати на неї, просто відпишіться від моєї розсилки (це можна легко зробити, натиснувши на посилання "відписатися від розсилки" в кінці кожного з моїх листів або зайшовши в свій віртуальний кабінет передплатника на сервісі Smartresponder.ru).

В іншому випадку, я просто буду сам видаляти всі ті адреси, з яких відбувалося натискання на кнопку "спам" зі своєї бази передплатників вручну. Там їх добре видно. Повірте, сайт переживе цю "втрату", а Вам і мені так буде тільки спокійніше.

Ну, тепер будемо вважати, що я всіх попередив і виклав свою позицію з даного питання досить ясно :)


Рекламний блок