Як зателефонувати оператору МТС?

Рекламний блок

kak-pozvonit-operatoru-mts

Вчора несподівано знадобилося проконсультуватися з приводу однієї послуги у свого оператора зв'язку, яким у цьому випадку виступає компанія МТС (у мене кілька сім-карт різних операторів). Хотів було знайти відповідь на своє питання в інтернеті, але, ви не повірите, не знайшов рівним рахунком нічого! Довелося дзвонити оператору. Взяв трубку і почав згадувати, який номер треба все-таки набрати? Сам пригадати не зміг, але інтернет мені допоміг. У зв'язку з цією подією вирішив швиденько скласти невелику інструкцію.

Отже, якщо ви телефонуєте з мобільного телефону МТС, номер може бути тільки один - 0890. Для тих абонентів, які перебувають у роумінгу, я б порадив набирати номер 8-800-250-0890 - дзвінки на нього безкоштовні по всій Росії. На нього ви можете дзвонити як з будь-якого стільникового телефону, так і стаціонарного.

Є ще один номер - 7-495-766-0166. На нього можна безкоштовно дзвонити тільки з мобільного МТС, з будь-якого іншого телефону стягується плата за з'єднання.

Найцікавіше починається вже після того, як ви додзвонилися по одному з позначених номерів. Вам доведеться вислухати досить великий обсяг даних, включаючи можливість підключення до тарифних планів або послуг, баланс вашого особового рахунку, інформацію про мобільному інтернеті і т. д. Лише після декількох натискань на певну цифру ви потрапите до оператора. Мені вдалося знайти невеликий лайфхак - після того, як дівчина-робот на тому кінці трубки скажит слова «будь Ласка, виберіть потрібний вам пункт меню...», потрібно натиснути на цифри 2-2-0 з інтервалом у кілька секунд. Я спробував виконати цей трюк і, на жаль, нічого не вийшло, тому довелося уважно слухати абсолютно нецікаву мені інформацію. Після цього ще хвилин 10 слухати музику і, вуаля, я спілкуюся з оператором по потрібному мені питання.

Хотілося б відзначити одну дуже важливу деталь. Якщо у вас з'явився просте питання, то не потрібно витрачати дорогоцінні хвилини (а якщо не пощастить, то і годинник) свого життя на спілкування з саппортом. Краще задайте своє питання в Яндекс або Google і моментально отримаєте відповідь на нього. Або, як один з варіантів, зайдіть в мобільний помічник - тут ви можете зробити зі своїм номером практично все теж саме, що і оператор, тільки самостійно і без зайвих витрат. Удачі.

Рекламний блок