Відсутній steam_api.dll. Що робити?

Рекламний блок

otsutstvuet-steam_api-dll-reshenie

В даний час комп'ютерні ігри настільки популярні, що їх творці часто буквально купаються в грошах. Втім, розглядати, хто і скільки заробляє, в мої плани не входить. Я лише хотів сказати про те, що популярність ігор сприяє створенню нових сервісів. Одним з найбільш популярних ігрових сервісів є Steam. Належить він відомої компанії Valve, яка славиться такими іграми, як Half-Life і Counter-Strike. Проте в «Стиме» ви можете знайти масу інших розробників ігор.

Існує платформа Steam для комп'ютера, яка вимагає установки. Фактично, це програма, за допомогою якої можна не тільки купувати нові ігри, але й спілкуватися з друзями, обмінюватися ними різними ігровими предметами і так далі. Часто при запуску програми користувач отримує таке повідомлення: «Запуск програми неможливий, так як на комп'ютері відсутній steam_api.dll». Така проблема зазвичай виникає при вході в ігри через Steam. Що це за проблема і як її можна вирішити?

Для того, що б відбувся запуск, Steam повинен взаємодіяти з файлом steam_api.dll, який може бути видалений, пошкоджений або заблокований. При цьому помилка стосується як ліцензійних ігор, так і неліцензійних.

Причини та розв'язання проблеми

Сам steam_api.dll бути видалено шкідливим файлом або шкідливим ж софтом, так і антивірусом, який вважає його небезпечним. Що робити? Вам необхідно в першу чергу додати файл steam_api.dll в список виключень антивіруса, тільки після цього він почне його ігнорувати. Обов'язково подивіться, чи немає в карантині даного файлу, оскільки антивірус міг знайти його і помістити туди. Відповідно, без цієї гри не запустяться. Вам необхідно буде отримати файл з карантину.

Треба також зазначити, що переустановка «Стима» і гри в подібних випадках не допоможе, оскільки антивірус в будь-якому випадку буде реагувати на небезпеку, яку представляє steam_api.dll. І хоча ми прекрасно знаємо, що цей файл безпечний, АВ так не думає.

Якщо ви банально не можете знайти на своєму комп'ютері файл steam_api.dll відповідно, вам необхідно буде десь роздобути. Де? Як варіант, його можна завантажити з інтернету. За традицією, я робити це суворо не рекомендую, тому що існує ймовірність скачати шкідливий файл, який лише нашкодить системі. Тому робимо тільки таким способом: видаляємо програму Steam з комп'ютера і встановлюємо її заново, попередньо скачавши на офіційному сайті. Ось, власне, і весь секрет.

Рекламний блок