Розширення для Опери - прокачуємо браузер

Рекламний блок

На сьогодні браузер Opera є одним з найпопулярніших в світі. Згідно з рейтингами популярності, Opera входить в п'ятірку кращих, займаючи за різними оцінками 3-5 місце. У Європі і країнах СНД Opera займає 2-3 місце, поступаючись лише Google Chrome і Mozilla Firefox.

Зміст:


 • Установка розширень Opera
 • Расширения для Опери: 5 корисних

 • Браузер багатоплатформовий і працює під безліччю ОС: Windows, Linux, OS X, в т. ч. і з мобільними платформами: Android, Bada, iOS, Symbian OS, Windows Mobile.

  расширения для оперы

  Можна було б і далі нарощувати функціональні потужності браузера, комплектуючи його все новими і новими можливостями, але це відштовхнуло б частина користувачів, яким від браузера потрібні лише його прямі обов'язки: надання швидкого і безпечного перегляду веб-ресурсів.

  Керуючись принципом «і вівці цілі, і вовки ситі» розробники все ж змогли вирішити питання, з функціональністю браузера.

  Для цього, вони делегували права, користувачеві, який може, в залежності від своїх потреб, налаштувати потрібний функціонал, шляхом установки розширень.

  До слова сказати, метод збільшення функціональності браузера, шляхом установки розширень — не досягнення команди розробників Opera, а запозичення успішного досвіду конкурентів.

  Установка розширень Opera


  <!-- G-new - первый h2 -- />

  Отже, розширення для браузера – це невеликий додаток, яке працює виключно в браузері, метою якого є вирішення специфічних завдань, наприклад: переклад сайтів, блокування реклами, завантаження медіа-контенту з таких популярних ресурсів, як YouTube, VKontakte, пр.

  Установка розширень дуже проста, необхідно зайти в меню Opera і перейти в підменю «Завантажити розширення».

  Також встановити розширення можна, перейшовши в підменю «Розширення» (для швидкого переходу служить комбінація клавіш Ctrl Shift E), «Додати розширення».

  расширения для оперы

  Після чого ви потрапляєте в спеціальний каталог-сховище, в якому можна знайти необхідне розширення (або переглянувши категорії розширень — Рекомендовані, Кращі, пр., або скориставшись пошуком доповнень»), прочитати про його функціональних можливостях, дізнатися відгуки про його роботу і, в разі відповідного для вас результату, встановити за 1 клік.

  расширения для оперы

  Наведемо приклад установки розширення Adblock Plus. У полі пошуку пишемо назву розширення, виконуємо пошук, двічі клікаємо на розширенні, натискаємо «Додати в Opera».

  Протягом однієї хвилини (залежить від швидкості Інтернет і розміру пакета) розширення буде встановлено.

  расширения для оперы

  Для відключення/включення розширень, а також для їх установки необхідно зайти в меню «Opera», підменю «Розширення».

  У вікні міститься список всіх встановлених розширень, для виконання оновлення та настроювання кожного з них, необхідно скористатися відповідними кнопками.

  расширения для оперы

  повернутися до меню ^

  Расширения для Опери: 5 корисних


  Adblock Plus. Мабуть, самими популярними розширеннями для будь-якого браузера, в т. ч. і для Opera, були і залишаються розширення, блокуючі рекламу, тим самим збільшуючи швидкість завантаження сторінок. Непогано з цим завданням справляється Adblock Plus.

  расширения для оперы

  Розширення не вимагає установки.

  У разі якщо був заблокований елемент сайту, не пов'язаний з рекламою або дану рекламу немає необхідності блокувати, необхідно клікнути правою кнопкою миші (ПКМ) на значку ABP, вибрати «Налаштування», перейти у вкладку «Білий список доменів», вписати в поле назву сайту, який не потрібно блокувати і натиснути « Додати домен».

  Для видалення доданих ресурсів використовується кнопка «Видалити».

  Distil Web Monitor. Для користувачів, які проводять багато часу на форумах або новинних порталах, рекомендуємо встановити розширення Distil Web Monitor, яка допоможе істотно заощадити час.  Цікаво! Особливість спілкування на форумах полягає в тому, що воно не таке динамічне як, наприклад, у чатах, Skype, ICQ, тощо, залишаючи своє повідомлення, користувач змушений час від часу відволікатися від виконання поточних завдань і оновлювати сторінку для перегляду нових повідомлень.

  Вказавши область, за якою повинне стежити розширення Distil Web Monitor, можна займатися своїми справами, як тільки хтось опублікує нове повідомлення, ви відразу ж про це дізнаєтеся.

  расширения для оперы

  Для налаштування розширення клікаєм по його значку, вибираємо «Watch Page», для контролю змін сторінки (тут потрібно сказати, що ви вже повинні бути на сторінці моніторингу) або «Select Elements To Watch» для вибору області сторінки, за якої буде виконуватися моніторинг.

  расширения для оперы

  Для перегляду сторінок, для яких здійснюється моніторинг, необхідно перейти в «Go To Watchlist».

  Multi-links. Для користувачів, робота яких пов'язана з пошуком великої кількості інформації, є корисне розширення — Multi-links.

  расширения для оперы

  Пошук інформації в Інтернет, можна умовно розділити на 2 етапи: 1) введення пошукового запиту і 2) перехід за посиланнями для ознайомлення з їх вмістом.

  Часто дуже незручно відкривати кожну з посилань окремо, розширення Multi-links дозволяє відкривати за один клік безліч посилань.

  Як це працює?

  Необхідно натиснути в порожній області браузера праву кнопку миші (ПКМ) і, не відпускаючи її, намалювати прямокутник. Посилання, які потраплять в область прямокутника зазначену помаранчевим курсивом, будуть відкриті в нових вкладках після того, як буде відпущена ПКМ.

  расширения для оперы

  Gismeteo. Навіщо ставити погодний інформер в браузер якщо в Windows 7 є погодний гаджет? Знову-таки вся справа в часі і зручність.

  Якщо ваша робота, орієнтована на взаємодію з браузером, досить незручно згортати всі вікна, щоб подивитися погоду, та й деталізація погоди в стандартному гаджеті невисока.

  расширения для оперы

  Розширення Gismeteo дозволяє стежити за метеообстановкой на вулиці з допомогою ненав'язливій іконки в браузері, а для переходу до більш детальної інформації достатньо одного кліка.

  расширения для оперы

  YouTube Downloader. Одним з популярних сховищ відео-контенту залишається Youtube. Ось тільки не завжди є можливість on-line для перегляду цікавих роликів, а можливість скачування вподобаних відео спочатку не передбачена.

  Вирішити проблему допоможе розширення YouTube Downloader.

  расширения для оперы

  Після встановлення розширення, відкриваємо відео, яке необхідно зберегти, шукаємо напис «Download» під відео, вибираємо якість і формат файлу клікнувши на потрібному пункті.

  расширения для оперы

  Рекламний блок