Як включити або відключити брандмауер Windows 7

Рекламний блок

Якщо вам якимось чином заважає стандартний брандмауер Windows, може він не дає нормально працювати з якимись програмами, або перешкоджає нормальній роботі в Інтернеті, то в такому випадку необхідно тимчасово відключити.

Назовсім відключати брандмауер не рекомендується. Краще його потім знову включити або поставити інший Firewall.

І так для того щоб відключити брандмауер Windows 7 необхідно виконати наступні дії:

Натискаємо «Пуск – Панель управління». Навпроти «Перегляд» ставимо «Дрібні значки». І клацаємо за пунктом «Брандмауер Windows».

Как отключить брандмауэр Wwindows 7

У вікні знаходимо зліва пункт «Увімкнення та вимкнення брандмауера Windows» і клікаєм по ньому.

Как включить брандмауэр Windows

На всіх пунктах в наступному віконці ставимо радиопереключатель в положення «Відключити брандмауер Windows». І тиснемо «ОК».

Це ще не все. Тепер переходимо до служб. Натискаємо кнопку «Пуск» і пишемо в рядку пошуку фразу «служби». В результатах нам відразу ж видається відповідна програма. Клікаємо по ній.

Перед нами з'являється список служб. Знаходимо службу «Брандмауер Windows» і клікаєм по ньому два рази лівою кнопкою миші.

У вікні на вкладці «Загальні» натискаємо на кнопку «Зупинити». А навпроти «Тип запуску» вибираємо пункт «Вимкнено» і натискаємо кнопку «Застосувати»

Все, тепер брандмауер відключений. Тепер Давайте перевіримо, чи немає його в службах конфігурації системи і відключимо ще й там.

Натискаємо «Пуск». Пишемо В рядку пошуку «Конфігурація» і клікаєм по програмі «Конфігурація системи».

Переходимо у вкладку «Служби» і прибираємо галочку навпроти «Брандмауер Windows». Тиснемо «Застосувати».

Для того, щоб включити брандмауер Windows 7 досить пройти цей шлях у зворотному порядку: спочатку запустити службу, а вже потім включити і сам брандмауер.

Дивимося невеликий відеоурок про те, як це все швидко робиться:

Рекламний блок