оновити драйвер для відеокарти?

Рекламний блок

Написав admin. Опубліковано в рубриці Залізо

видеокарта asusОновлення драйвера для відеокарти – завдання на перший погляд проста, але вимагає уважності, оскільки неправильна послідовність дій може призвести до серйозних наслідків. На всяк випадок нагадую, що драйвер необхідно завантажувати тільки з офіційного веб-сайту фірми-виробника, так як використання неоригінальних драйверів може вивести з ладу саму відеокарту.


Насамперед необхідно видалити старий драйвер. Для цього вибираємо Мій комп'ютер/Властивості. Зліва натискаємо Диспетчер пристроїв. У Диспетчері пристроїв знаходимо нашу відеокарту, клацаємо по ній правою кнопкою миші і натисніть Властивості.

Свойства видеокарты

Тут нам потрібна вкладка Драйвер. Внизу натискаємо кнопку Видалити. Рекомендую використовувати саме цей спосіб видалення, тому що таким чином відбувається повне видалення драйверів з системи.

Вкладка драйвер

Після видалення драйвера, перезавантажувати комп'ютер не потрібно. Можливо, зміниться дозвіл екрану – нехай це Вас не лякає. Також ніяк не реагуємо на майстра установки нового обладнання, який запропонує Вам знайти потрібний драйвер і встановити його.

Нам потрібно лише запустити установник (звичайно з розширенням *.exe) драйвера, завантаженого з офіційного сайту ati.com або nvidia.ru. Далі просто слідуємо інструкціям інсталятора – налаштування можна не змінювати. В кінці інсталятор запропонує нам перезапустити комп'ютер – тут ми погоджуємося з ним.

На цьому оновлення драйвера відеокарти завершено. Після перезавантаження Ваш комп'ютер готовий до нових ігрових баталій.

Рекламний блок