Як записати аудіо або відео розмова в Скайпі

Рекламний блок

Skype є дуже популярною програмою серед користувачів. Адже з його допомогою можна спілкуватися з рідними і друзями, перебуваючи на відстані сотні кілометрів, можна проводити бізнес семінари та різноманітні тренінги, спілкуватися з аудіо і відеозв'язку, відправляти співрозмовнику повідомлення, фото або відео.

Наприклад, якщо Ви хочете пояснити співрозмовнику, як встановити або користуватися тією або іншою програмою, можна показати в скайпі екран свого комп'ютера, щоб він міг все наочно зрозуміти. Щоб розіграти друга або повеселитися з дитиною, можна встановити програму Clownfish для зміни голосу.

У цій статті я розповім, які існують програми для запису аудіо або відео розмови в Skype. Ця необхідність може виникнути з різних причин: Ви слухаєте якийсь урок, і щоб нічого не упустити або мати можливість прослухати її ще раз, хочете записати його, або Ви спілкуєтеся з тим, кого давно не бачили, і він хоче передати привіт іншим знайомим чи родичам.

Отже, повернемося до нашої теми. В Інтернеті можна знайти різні програми, які допоможуть записати розмова в скайпі. Мені сподобалися такі: Call Graph Skype Recorder, iFree Skype Recorder і Free Video Call Recorder for Skype. Їх ми і розглянемо. Перейшовши за посиланнями, можна прочитати про установку програми та її опис, в кінці кожної статті, є посилання на безкоштовне скачування програми.

Call Graph Skype Recorder це безкоштовна програма з англомовним інтерфейсом, яка дозволить Вам в автоматичному режимі записувати всі розмови по скайп. Після установки програми, з'явиться вікно, в якому потрібно вибрати папку на комп'ютері, де будуть зберігатися записані файли.

Інтерфейс програми дуже простий. У вікні «Toolbar» представлені кнопки «Запис», «Пауза» і «Стоп». Натиснувши на значок «Папка», відкриються всі записані розмови.

Как записать аудио или видео разговор в Скайпе

Праворуч внизу будуть з'являтися повідомлення, коли програма почне і закінчить записувати розмову.

Зберегти записані файли у форматі .wav або .mp3. Щоб перейти в «Налаштування», клікніть правою кнопкою миші по значку програми в треї, і виберіть пункт «Configuration».

iFree Skype Recorder –ще одна безкоштовна програма для запису розмов у скайп. Інтерфейс англомовний, але дуже зрозумілий. Кнопки «Запис» і «Пауза». Натиснувши на значок годин, відкриється папка з записаними розмовами.

Перейшовши в Налаштування програми, можна вибрати автоматичний або ручний запис дзвінків, запуск програми разом з операційною системою, папку на комп'ютері, для збереження записаних розмов. Можна вибрати потрібний режим запису розмови: запис обох сторін, тільки Вашого голосу або голосу співрозмовника. Зберігаються записи у форматі MP3.

Free Video Call Recorder for Skype – ця безкоштовна програма, що дозволить Вам записати не тільки голос, але й відео в скайпі. Програма з російськомовним інтерфейсом, зберігає звукові файли у форматі MP3, відео MP4.

В основному вікні програми є кнопки «Запис», «Пауза» і «Стоп». Тут же можна вибрати режим запису: записувати відео всіх співрозмовників або тільки співрозмовника, записати тільки аудіо. Нижче можна вибрати папку для збереження файлів: «Вихідна папка».

В опціях програми можна включити автоматичну запис всіх дзвінків, налаштувати параметри відео і аудіо, вибрати потрібний формат для назви збережених файлів.

Використовуйте програму, яка сподобалася Вам найбільше, і з легкістю записуйте розмови або відео дзвінки в Скайпі.

Якщо раптом у Вас виникли проблеми зі звуком в скайпі, перейдіть по посиланню і прочитайте, як це можна виправити. Також можете ознайомитися зі статтею: не працює мікрофон в скайпі.Рекламний блок