Де знаходиться автозавантаження в Windows 7?

Рекламний блок

Багато користувачі шукають в інтернеті інформацію про те, де знаходиться автозавантаження в Windows 7. Справа в тому, що в операційній системі Windows 7 багатьом складно знайти цю папку.


 • Спосіб №1. Через msconfig
 • Спосіб №2. Через CCleaner

 • До її виходу все було набагато легше – у Windows XP в меню «Пуск» була папка Автозавантаження» і там були всі програми, які запускалися разом з ОС. У Windows 7 також є така папка, але вона часто порожня, або ж у ній є дуже мало програм – явно не стільки, скільки дійсно знаходиться в автозавантаженні. Навіть якщо там є якісь приховані папки і файли, все одно знайти всі програми, які запускаються з ОС, не вийде. В панелі швидкого запуску може бути величезна кількість програм, як це показано на малюнку №1, а в папці «Автозавантаження» всього кілька штук.

  image04

  Рис. №1. Папку «Автозавантаження» меню «Пуск» і панель швидкого запуску в Windows 7

  Хоча, в деяких випадках можна скористатися і цим самим простим способом – відкрити меню «Пуск» і виберіть «Всі програми» і натиснути на папку «Автозавантаження». Цілком можливо, що ви знайдете там ту програму, з якою хочете працювати. Але ймовірність цієї події дуже мала, тому існує кілька інших способів відкрити список програм, які запускаються разом з операційною системою.

  Спосіб №1. Через msconfig


  <!-- G-new - первый h2 -- />

  Команда msconfig дозволяє відкрити вікно конфігурації операційної системи, а в ньому вже вибрати вкладку «Автозавантаження». Це також дозволить побачити список програм, які запускаються разом з ОС. Якщо наочно, цей спосіб передбачає такі дії:

 • Відкрити вікно виконання команд. Робиться це одночасним натисканням комбінації клавіш Win R на клавіатурі. Їх розташування показано на малюнку №2. На клавіатурах ноутбуків ці кнопки знаходяться на тих же місцях.
 • image06
  Рис. №2. Клавіатура і кнопки «Win» і «R» на ній

 • У вікні ввести команду «msconfig» і натиснути Enter на клавіатурі. Також можна натиснути кнопку ОК в самому вікні виконання команд.
 • image05Рис. №3. Команда «msconfig» у вікні виконання команд  Підказка: Якщо з якихось причин виконати така дія не виходить, можна також в рядку пошуку меню «Пуск» ввести «msconfig» і натиснути Enter (не закриваючи меню «Пуск»!). Після цього в результатах пошуку з'явиться програма msconfig.exe, яку потрібно запустити. Для цього потрібно просто натиснути на неї.

  image08Рис. №4. Доступ до вікна msconfig через меню «Пуск»

 • Тепер користувач побачить те саме вікно під назвою «Конфігурація системи». У ньому необхідно просто вибрати вкладку «Автозавантаження» (на малюнку №5 виділена зеленою рамкою).
 • image07Рис. №5. Вікно конфігурації системи і вкладка «Автозавантаження» в ньому

  Після цього можна буде бачити список всіх програм, які запускаються разом з операційною системою. Як бачимо, їх тут набагато більше, ніж в папці автозагрузок, яка знаходиться в меню «Пуск». Користуватися цим вікном дуже просто – біля кожної програми в списку є поле, в якому можна поставити або прибрати галочку. Зрозуміло, що якщо навпаки додатки стоїть галочка, значить, воно буде запускатися з ОС і навпаки.

  image01Рис. №6. Вікно конфігурації системи Windows 7

  До речі, це вікно дуже зручне. Крім самих назв програм, в ньому можна бачити також те, де вони знаходяться і виробника.  Порада: Якщо якась програма викликає сумніву, можна подивитися на її виробника – якщо це не Microsoft і не фірма, яка є виробником комп'ютера або якихось його запчастин, з неї можна сміливо знімати галочку.
  повернутися до меню ^

  Спосіб №2. Через CCleaner


  Як відомо, CCleaner є дуже багатофункціональної програми, яка дозволяє чистити систему від сміття і непотрібних їй файлів. Але крім своєї основної функції, програма виконує безліч допоміжних завдань. Однією з них і є редагування папки автозавантаження.

  Завантаження програми

  Перед тим, як скористатися CCleaner, необхідно його завантажити. Зробити це найлегше на офіційному сайті. Ось посилання на нього – ccleaner.org.ua/download/. Там можна абсолютно безкоштовно сказати останню версію цієї програми. Для цього необхідно просто натиснути на напис «CCleaner» (на малюнку №7 виділена синім кольором).

  image00Рис. №7. Офіційний сайт CCleaner і сторінка завантаження програми

  Як бачимо, тут також є версії для Mac OS і Android.  Порада: Скачивайте повноцінну версію CCleaner, а не CCleaner Portable або CCleaner Slim, адже це спрощені версії і в них можуть бути відсутні деякі функції. Для цього натискайте саме на той напис, що виділена на малюнку №6.

  Після цього почнеться скачування. Скачаний файл необхідно запустити, щоб почалася установка.

  Ще одна перевірена посилання – piriform.com/ccleaner/download. Там необхідно натиснути на одну з посилань під написом «Download from» у колонці «CCleaner Free» (виділені на малюнку №8).

  image03Рис. №8. Сторінка скачування CCleaner на piriform.com

  Після цього також відбудеться скачування файлу, який потрібно буде запустити і дочекатися кінця установки. Цей процес тут цілком стандартний і зазвичай не займає багато часу.

  Використання CCleaner для доступу до автозавантаженні

  Тепер, коли CCleaner встановлено, його необхідно запустити. Після запуску треба вибрати вкладку «Сервіс» в меню зліва. Далі залишилося зайти у вкладку «Автозавантаження» меню сервісів CCleaner. Ці пункти на малюнку №9 виділені червоним кольором.

  image02Рис. №9. Доступ до автозагрузкам через CCleaner

  Використання CCleaner для роботи з програмами в автозавантаженні дещо відрізняється від того, що ми бачили в стандартному для Windows вікні конфігурації системи. Тут, щоб прибрати якусь програму з автозавантаження, необхідно натиснути на неї у списку, а потім скористатися набором команд, що знаходяться в правій стороні. На малюнку №8 вони виділені жовтим кольором. Там є команди «включити» (доступна тільки для вимкнених на даний момент програм), «вимкнути» (доступна тільки для включених програм) і «видалити».

  Ці два способи дозволяють бачити повний список програм, які знаходяться в автозавантаженні Windows 7, а також вилучати їх звідти. На відео нижче можна наочно бачити, як виконується перший спосіб.

  Рекламний блок