Телевізор не бачить флешку


З недавнього часу ринок телевізорів наповнився моделями з функцією підтримки змінних носіїв інформації (USB-флешок). Начебто зручно, але ці нововведення іноді викликають деякі проблеми в процесі експлуатації. Бувають випадки, коли абсолютно справний (або новий) телевізор не бачить флешку, роблячи неможливим перегляд вмісту на великому екрані телевізора.

Розглянемо можливі шляхи вирішення цієї проблеми.

 • Форматування.
  Якщо USB-флешка нова, раніше не використовувалася, необхідно відформатувати її на комп'ютері. Форматування слід проводити у файловій системі FAT-32.
 • Визначення розміру USB-накопичувача для Вашого телевізора.
 • Останнім часом розмір флешок помітно зріс, що, безумовно, добре, але не в нашому випадку. Подивіться інструкцію до телевізора, переконайтеся, що він підтримує USB-накопичувачі розміру, відповідного розміру Вашої флешки. Дуже часто флешки великої ємності (32 Гб і більше) телевізор не бачить.
 • Перевірка формату прочитуваних файлів.
  Перевірте наявні на флеш-пам'яті файли. Можливо, Ваш телевізор не підтримує такий формат (в основному, це стосується відеофайлів). Список підтримуваних форматів можна також знайти в інструкції до телевізора.
 • Назва файлів.
  Також важливо перевірити імена файлів (папок), записаних на флешці. Телевізори воліють файли, назви яких написані латиницею або цифрами. Кирилицю вони можуть просто не бачити.
 • Перевірте справність самої USB-флешки.
  Спробуйте переглянути вміст флешки на комп'ютері (ноутбуці), переконайтеся, що вона справна і правильно відформатований (FAT-32).

 • Якщо ж всі вироблені маніпуляції ні до чого не привели, ймовірно, несправний USB-порт Вашого телевізора. В такому випадку зверніться за місцем покупки з проханням заміни телевізора або ж в сервіс-центр для ремонту.


  Так само, можливо, доведеться поміняти телевізор. При виборі нового зверніть увагу на телевізори безвідмовні HDD HP SAS - це технології майбутнього.