Як дізнатися ID Вконтакті?

Рекламний блок

kak-uznat-id-v-kontakte

Досить давно ми не розмовляли про соціальних мережах, а тому сьогодні я розберу одне дуже цікаве питання, яке стосується соцмережі ВКонтакте. Багато членів цього найбільшого проекту прекрасно знають про те, що з деяких пір кожен користувач може придумати собі власне ім'я. Головна умова - що б нікнейм не був зайнятий.

Однак з-за того, що користувачі почали користуватися ось такими іменами, ID їх тепер не показується. Але насправді вирахувати ID вкрай просто, для цього потрібно зробити всього лише кілька дій.

Отже, дивіться і запам'ятовуйте. В якості прикладу я візьму акаунт відомого Павла Дурова.

Заходимо на сторінку Павла. В якості адреси бачимо наступне:

Як бачите, ніякого ID тут немає. Тому ми натискаємо на будь-яку фотографію Павла. Нехай це буде та сама фотографія, що зображена на аватарі творця ВК. Ми отримуємо вже зовсім інший адресу, а саме:

Бачите слово photo1? Так от, цифра 1 означає ID користувача. Що б це перевірити, ви можете зайти до будь-якого свого друга і проробити той самий фокус. Тільки замість цифри 1 там буде зовсім інша цифра (можливо, навіть восьмизначне), яка і показує ID.

Просто? Ще б! До речі, ID прив'язаний до будь-якого іншого файлу на сторінці користувача. Наприклад, натисніть на будь-який запис на стіні. Я натиснув і ось що вийшло:

Знову та сама цифра 1.

Як дізнатися ID у групи чи спільноти?

Групи тепер теж мають назви в адресному рядку. Але дізнатися ID у них можна точно таких способом. Припустимо, я заходжу в відомий паблік MDK. Ось що я бачу в адресному рядку:

Натискаємо на будь-який запис на стіні і бачимо той самий ID, який нам потрібен.

Ось так легко і просто.

Рекламний блок