Як зібрати комп'ютер самостійно

Рекламний блок

Багатьох просунутих користувачів вже не задовольняє заводська комплектація комп'ютера і у них виникає питання, як зібрати комп'ютер самостійно. На перший погляд це може здатися складним і непідйомним завданням, але при більш детальному розгляді зазначеної проблеми ви зрозумієте, що це не так вже і складно.

Перед тим як зібрати комп'ютер своїми руками, треба спочатку визначитися, для яких цілей і завдань він вам потрібен, для чого ви його будете найчастіше застосовувати для ігор, роботи або просто як розвага. Тільки після цього можна приступати до початку роботи по збірці.

kak-sobrat-kompyuter-samostoyatelno-1Приступимо до вибору корпусу для вашого майбутнього комп'ютера. Ми б не радили купувати ексклюзивний і екзотичний корпус, він повинен бути зручним і надійним, і важким. Це треба для того, щоб за допомогою маси гасити коливання, що виникають при роботі диском і вентиляторів. Таким чином, буде знижуватися шум при роботі комп'ютера. Також якщо корпус важкий, значить, застосовувався хороший матеріал, і він буде надійним, чим більше маса, тим більше теплоємність, що також є дуже важливим фактом. При виборі блоку живлення не варто економити, він повинен бути мінімум 400W (Ват).

При виборі процесора треба звертати увагу не тільки на Гігагерци, також дивіться і на частоту шини, яка повинна бути не менше 1333 МГц. Важливим є і такий параметр як Кеш L2, чим він вище, тим краще. Для того щоб вибрати материнську плату, треба буде запам'ятати формат процесора, а також форму місця, де він буде перебувати на материнці.


Материнську плату треба вибирати такого ж формату, як і корпус. Найбільш популярним чіпсетом для материнки в даний час є Intel. Зверніть увагу на те, щоб придбана материнська плата підтримувала частоту шини обраного процесора. Наявність хорошої відеокарти стало невід'ємною складовою будь-якого комп'ютера. Якщо ви не дуже великий меломан, то вам цілком вистачить стандартної звукової плати. Мережева карта також необхідна, до того ж коштує вона дуже дешево.

При виборі оперативної пам'яті, треба подивитися, який розмір материнка підтримує. Не варто відразу купувати багато оперативної пам'яті, так як вона може не підійти під обрану вами модель материнської пам'яті.

Коли будете вибирати відеокарту, то дивіться, щоб вона входила в роз'єм материнської плати, а також мала вихід, по якому передається сигнал високої чіткості. Так як монітори, які підтримують відео у форматі HDTV стали більш доступними, ця функція не буде зайвою. Кількість мегабайт відеокарти, за великим рахунком не має великого значення, треба звертати увагу на її серію. Але це важливо саме для ігор, так як відео і графіка добре йдуть практично на будь-якій відеокарті. У наш час найбільш оптимальною є відеокарта на чіпсеті Nvidia GeForce дев'ятого покоління.

На відеокарті повинен бути хороший радіатор, тоді вентилятор буде менше завантажений і відповідно буде менший шум при роботі комп'ютера.

При виборі жорсткого диска варто зупиняти вибір на 400Гб-них, так як вони зараз найбільш оптимально відповідають вимогам обсягу та ціни.

При виборі CD/DVD питань зазвичай не виникає. Так як останнім часом всі вони, скажімо легко, не дуже хорошої якості, то досить часто виходять з ладу. Тому якщо він поламався, то легше й дешевше купити новий, ніж ремонтувати старий дисковод.

Брати дешевий джерело безперебійного живлення не рекомендуємо, оскільки дуже часто вони не спрацьовують при відключенні електрики. Тому, якщо для вас дійсно важливо мати безперебійне живлення, то купуйте дорогий і надійний ІПБ.

Рекламний блок