Як поставити пароль на папку або файл

Рекламний блок

Іноді бувають ситуації, коли необхідно приховати інформацію, що знаходиться у визначеному файлі або папці. На жаль, в операційній системі Windows немає такої вбудованої функції, щоб ставити паролі на файли. Windows лише дозволяє нам забороняти доступ до певних каталогів певним користувачам. Але часто таке не підходить, тому що користувач може бути один, а людей під цим користувачем заходять десятки.

В Інтернеті звичайно лежать десятки програм установки пароля на файли, але вивчати всі нюанси певної програми довго і не кожен захоче це робити, а вивчати їх треба повірте, інакше в один прекрасний момент можна втратити доступ до тієї інформації, яку Ви так дбайливо зберігали. Тому я можу порадити в даному випадку запаролити ваші файли звичайним архіватором WinRar, який напевно встановлений на кожному комп'ютері (якщо у вас немає, то встановіть – без нього ніяк).

І так, клацаємо правою кнопкою по піддослідної папку або файл, вибираємо пункт «Додати до архіву».

Как установить пароль на папку или файл

Відкривається віконце архіватора і відразу необхідно перейти у вкладку «Додатково» і натиснути на кнопку «Встановити пароль».

В наступному вікні вводимо бажаний пароль двічі (другий раз для перевірки). Не вводьте занадто прості паролі, використовуйте як букви, так і цифри, тому що існують різного роду програми, які підбирають паролі до архівів. Простий пароль можна підібрати буквально за годину. Тиснемо «Ок». Всі пароль встановлено, далі можна як-небудь обізвати папку і додати її в архів.

Відкриваємо тільки що створений архів і бачимо, що ми не можемо ні відкрити, ні распаковать, поки не введемо пароль.

Как установить пароль на папку или файл

Ось так, це був, мабуть, самий простий, але ефективний спосіб встановити пароль на папки.

Оновлення статті від 25.11.11

Написав ще одну статтю, де розглядатися інший спосіб установки пароля: "Як запаролити папку"

Також записав відео, в якому показую, як поставити пароль на папку або файл трьома різними способами.

Можна подивитися:

Рекламний блок