Виділення волосся у Фотошопі

Рекламний блок

У попередній статті ми розглянули, як можна зробити виділення в Фотошопі з допомогою різних інструментів. Зараз давайте розберемося, як зробити більш складне виділення в Фотошопі, щоб надалі перенести виділений об'єкт на інший фон.

Припустимо, Вам потрібно виділити людину, собаку або будь-яке інше тварина з вовною. Промальовувати кожен волосок на голові або виділяти дрібні волоски шерсті по контуру, заняття копітка, до того ж забере багато часу. Тому в статті, на конкретному прикладі, розглянемо, як зробити швидке виділення волосся.

Отже, у нас є два зображення: дівчина на однотонному тлі і картинка з океаном. Помістимо дівчину на друге зображення. Використовувати будемо інструмент «Quick Selection Tool» (Швидке виділення) і команду «Refine Edge» (Уточнити край).

Відкриваємо фото з дівчиною у Фотошопі: «File» – «Open» або «Ctrl O». Видно, що студійне фото, зроблене на синьому тлі.

Выделение волос с Фотошопе

На Панелі інструментів виберіть «Quick Selection Tool» (Швидке виділення).

Тепер клікайте пензликом по дівчині, додаючи, таким чином, нові частини до виділеної області. При необхідності, змінювати розмір кисті для виділення. Якщо Ви захопили непотрібну частину фону, затисніть Alt і клацніть по цій області – це дозволить відняти її з виділеного фрагмента. При виділенні, захоплюйте і ті волосся, які розвиваються.

Наступне, що потрібно зробити – це уточнити край виділеної області. Натисніть на кнопку «Refine Edge» (Уточнити край) у рядку налаштувань інструменту або натисніть Ctrl Alt R».

У наступному вікні в рядку «View» (Перегляд), виберіть відповідний режим перегляду. Я з випадаючого списку вибрала «Overlay» (Накладення).

Ставимо галочку в полі «Smart Radius» (Розумний радіус) і переміщаємо повзунок, вибираючи відповідне значення. Якщо виділення складне, виставите більше значення радіусу.

Вибираємо інструмент «Refine Radius» (Уточнити радіус).

Проведіть їм по всім ділянкам зображення, де залишилися частини фону.

Далі в полі «Output to» (Висновок) виберіть з випадаючого меню «New Layer with Layer Mask» (Новий шар з шаром маскою). Натисніть «ОК».

Відкриваємо зображення з океаном в Фотошопі. Використовуючи інструмент Move Tool» (Переміщення) перетягуємо його на фото з дівчиною.

Тепер потрібно розблокувати фоновий шар. На палітрі Layers» (Шари) натискаємо два рази мишкою по шару з замочком. З'явиться віконце, в якому натисніть «ОК». Після цього, замочок навпроти вибраного шару зникне.

Переміщаємо шар із зображенням океану, який буде новим фоном, і ставимо її відразу за тим шаром, на якому відображена дівчина з шаром-маскою.

У нас вийде наступне зображення.

Давайте трохи змінимо колір обличчя дівчини з допомогою «Color Balance» (Колірний баланс). Виділіть шар дівчата з маскою, трубкою і натисніть комбінацію клавіш Ctrl B», в наступному вікні поставте відповідні параметри.

Ось такий результат ми отримали.

Думаю, тепер Ви задастеся питанням: як виділити волосся у Фотошопі. Виконайте описані в статті діям, і у Вас вийде вставити людини з розпатланим або розвиваються волоссям, а може якогось пухнастого тварини, на інший фон.Рекламний блок