Як видалити сторінку Вконтакте

Рекламний блок

І так, якщо всіма нами улюблений та один з найбільш відвідуваних сайтів рунета – vkontakte.ru став вас трохи дратувати і ви почали шукати кнопку «видалити обліковий запис» або «видалити сторінку», то хочу вас порадувати їх там просто немає. І це не може не засмучувати і не викликати невдоволення у деяких користувачів та і у мене в тому числі. Я ж добровільно там реєструвався – значить так само добровільно я повинен звідти і піти. Але шановні розробники соціальної мережі на чолі з Павлом Дуровим (для тих, хто не знає, то саме він створив цей витвір) чомусь думають по іншому.

Оновлення статті:

На щастя функція видалення сторінки з'явилася, де вона знаходиться і як їй користуватися читайте за посиланням як видалити або заморозити сторінку Вконтакте

Как удалить страницу Вконтакте

Якщо покопатися в розділі «Техпідтримка» сайту vkontakte.ru, то можна знайти не зовсім зрозумілу відповідь на питання «Як видалити сторінку Вконтакте». І якщо коротко її переказати, то розробники не зробили функцію видалення аккаунта на сайті, щоб нібито зловмисники цим не скористалися і не поудаляли сторінки, які не належали їм. Тобто видалити сторінку повністю не можна, а можна тільки повидаляти фотографії, відео і все інше з вашого облікового запису, а в розділі приватність навпроти всіх пунктів поставити «Тільки я».

До чого всі ці заморочки і складності я в корені зрозуміти не можу. Те, що на сайті повно зловмисників і спамерів це і так зрозуміло, однак чому це повинно стосуватися нормальних користувачів соціальної мережі. Десь півтора року тому я пачками вигрібав спам зі своєї поштової скриньки, який приходив з сайту vkontakte.ru. Від мого імені розсилалася всяка дурниця без мого відома – воно мені треба. До речі, саме тоді я й дізнався, що виявляється сторінку Вконтакте видалити так просто не можна. Зі спамом я тоді розібрався і більше він мене поки не турбують.

Як же бути, якщо все-таки ви захотіли видалити свій аккаунт Вконтакте. Деякі радять почати спамити не перестаючи або подобавлять розробників сайту, зокрема Павла Дурова в бан лист, але це все не наші методи, не будемо вплутувати в свої проблеми ні в чому не винних людей. Спосіб, про який я зараз розповім був застосований особисто мною на подібній соціальної мережі і досить успішно. І так крок за кроком, що потрібно зробити:
1. Поудаляйте всі свої фотографії, відео і інше з вашого облікового запису. Поудаляйте всіх друзів.
2. Змініть Ім'я і Прізвище. Це не обов'язково, але можна спробувати.
3. Створіть новий поштову скриньку на будь-якому безкоштовному поштовому сервісі.
4. Змініть на вашому акаунті Вконтакте email на тільки що створений.
5. Змініть на вашому акаунті Вконтакте пароль на довгий і важко запам'ятовується і нікуди його не записуйте.
6. Забудьте пароль від контакту та новоствореного поштової скриньки як страшний сон, а ще краще видалити поштову скриньку.

Все, поздравяю, сторінки Вконтакті у вас більше немає. Якщо не важко, то відпишіться в коментах як все пройшло або наведіть свій приклад видалення свого профілю vkontakte.ru.

Дивимося відео по темі:

Рекламний блок