Качаємо драйвера правильно

Рекламний блок

Як ви знаєте, будь-який додатковий компонент, що встановлюється в системний блок комп'ютера, вимагає установки драйвера, що б операційна система отримала доступ до нього. В іншому разі пристрій не буде працювати. У деяких випадках установка драйверів не потрібно, наприклад, для клавіатур або для мишок. Це пов'язано з тим, що в операційну систему вже завантажений драйвер, який активується автоматично, як тільки буде підключено пристрій.

Сьогодні виробникам немає сенсу записувати драйвера на CD або DVD-диски, тому що, по-перше, вони встигають застаріти, а по-друге, багато сучасні комп'ютери і ноутбуки позбавлені дисководів. Таким чином необхідні файли ви можете завантажити тільки лише в інтернеті. Ось тільки робити це потрібно правильно. Чому? Та тому, що у всесвітній павутині дуже багато шахраїв і шахраїв, які хочуть позбавити вас грошей і обдурити.

Що б не бути голослівним, давайте розглянемо простий приклад. Припустимо, ви придбали бездротовий USB-адаптер з підтримкою WI-FI. Драйверів у комплекті немає, відповідно, за ними ви підете в Яндекс або Google, що цілком логічно. Ось ви знайшли сайт з програмним забезпеченням, завантажуєте його на комп'ютер, намагаєтеся відкрити, а система пропонує вам ввести номер свого мобільного або відправити SMS-повідомлення на короткий номер. Це і є шахрайська діяльність - файл упакований в архів, відкрити який можна тільки заплативши, що ви і зробите, якщо введете номер стільникового (або відправите повідомлення). І не факт, що ви отримаєте свій драйвер, тому що в архіві може взагалі нічого не бути, зате з телефону буде списана значна сума коштів. Тому запам'ятайте раз і назавжди - компанії, що виробляють «залізо», ніколи не будуть вимагати ваш номер стільникового. Якщо з вами це сталося, знайте, що ви перебуваєте на «лівому» сайті і вас намагаються обдурити.

Що ж робити? Все просто - качайте софт тільки з офіційних сайтів виробників. Як правило, у видачі вони знаходяться вище за інших ресурсів. На них завжди можна знайти необхідний вам софт. Правда, є одне АЛЕ - деякі компанії закрилися або перейменувалися, однак їх сайти відкриті для користувачів.

Рекламний блок