Чистий завантаження Windows

Рекламний блок

Написав admin. Опубліковано в рубриці Операційні системи

windows 7 логотипНа стабільність роботи операційної системи може сильно впливати кількість і якість встановлених програм і додатків. Деякі з яких, можуть міцно влаштуватися в автозавантаженні або засісти в службах. Звідси можуть виникати деякі неполадки в роботі Windwows - всілякі помилки та інше. Продіагностувати операційну систему і допомогти виявити несправність допоможе так званий режим чистої завантаження. Спробую коротко розповісти про те, що це таке. У режимі чистої завантаження відключаються служби, не пов'язані з роботою системи (ті служби, які потрібні для запуску Windows), а також вивантажуються програми з автозавантаження. Іншими словами, комп'ютер завантажується, як ніби, при першому запуску системи - чистий і незахламленный. Якщо причина несправності ПК в будь-якій програмі, то при чистій завантаженні не буде ніяких проблем, і комп'ютер буде працювати без помилок. Таким чином, можна вирахувати «погану» програму і видалити її.


Тепер докладно розглянемо, як саме запустити режим чистої завантаження.

1. У Windows 7 натискаємо Пуск, пишемо в рядку пошуку msconfig і натискаємо Enter.

msconfig

2. Відкриється вікно Конфігурація системи. Відкриваємо вкладку Автозавантаження. Натискаємо кнопку Вимкнути всі, потім Застосувати.

Автозагрузка

3. Потім переходимо на вкладку Служби. Тут обов'язково спочатку ставимо галочку Не відображати служби Microsoft. Потім натискаємо Відключити всі кнопку Застосувати.

Службы

4. Натискаємо ОК. Погоджуємося з пропозицією перезавантажитися. Після перезавантаження, комп'ютер завантажиться без сторонніх програм в автозавантаженні і службах, тобто як при першому запуску системи.

Тепер, по черзі включаючи програми автозавантаження або служби, можна знайти ту, з-за якої виникли неполадки в системі.

Ну і в кінці не забудьте повернути все на свої місця. Знову відкриваємо вікно Конфігурація системи. На вкладці Загальні вибираємо Звичайний варіант запуску і натискаємо ОК. Після перезавантаження зміни вступлять в силу.

Обычный запуск

Рекламний блок