Програма MediaGet – «все в одному» для роботи з контентом торрент-трекерів

Рекламний блок

Написав admin. Опубліковано в рубриці Інтернет

mediaget_logoДесктопні програми, що поєднують у своєму інтерфейсі контент з різних торрент-трекерів, були б корисні навіть без функції вбудованого торрент-клієнта в доважок. Ніж блукати по різних торрент-трекерам в пошуках часто невідомо навіть, простіше переглянути наявні торрент-роздачі - фільми, музику, ігри, книги або програми - в єдиному каталозі, де весь цей контент впорядкований.


Безкоштовна програма MediaGet – продукт по типу «все в одному». Це і каталог торрент-роздач з декількох популярних торрент-теркеров, це і торрент-клієнт, що забезпечує завантаження файлів, це також медіапрогравач для відтворення відео. MediaGet передбачає можливість відтворення недокачанних файлів. Це дозволяє приступити до перегляду вибраного фільму в режимі попередньо завантажувати – тобто, відразу, як тільки завантаження досягне необхідного процентного мінімуму.

MediaGet не можна назвати повноцінним кросплатформним продуктом, тим не менш, крім версії для Windows, на офіційному сайті програми доступні версії для операційних систем OS X і Android.

Скачать Mediaget

1. Каталог вмісту

Інтерфейс MediaGet простий, зрозумілий для новачків і грамотно структурований. Ліворуч відображаються програмні розділи. Права, вона ж велика частина вікна програми відводиться під відображення вмісту цих розділів.

Розділ «Каталог» є путівником по світу безкоштовного контенту популярних торрент-теркеров. Торрент-роздачі каталогізовані за типами контенту – фільми, серіали, ігри, програми, книги.

Каталог

Кожен тип контенту організований в окремі тематичні категорії.

Категории

Для тих, хто шукає не певний контент, а, наприклад, якийсь цікавий фільм або серіал, щоб скоротати час, передбачена каталогізація по популярності.

По популярности

Ті ж, хто шукає конкретні фільм, гру або програму, можуть її знайти за назвою, вибравши відсортувати в алфавітному порядку.

В алфавитном порядке

MediaGet допоможе відшукати потрібний контент з його ключовими словами. Програма облаштована пошуком по базі підтримуваних торрент-трекерів.

Поддерживаемые трекеры

Результати пошуку сортуються за назвою, типом і розміром файлів, швидкості скачування. Прямо з результатів пошуку файл можна поставити на завантаження, а якщо це фільм – приступити до його перегляду в режимі попередньо завантажувати.

Предзагрузка

Вибраний з каталогу фільм можна відкрити, ознайомитися з її описом, запустити його скачування або перегляду в режимі попередньо завантажувати.

Предзагрузка 2

Як згадувалося, програма MediaGet є торрент-клієнтом і дозволяє, не виходячи за межі її інтерфейсу, викачувати файли. На відміну від звичайних торрент-клієнтів, не потрібно окремо скачувати торрент-файл і окремо запускати його. У MediaGet все працює за принципом звичайної завантаження з HTTP: вибираємо папку для збереження файлу і тиснемо «ОК» для запуску процесу.

Загрузка

2. Розділ завантажень

У програмному розділі «Завантаження» представлений перелік активних та завершених завантажень. На відміну від подання завантажень звичайного торрент-клієнта – наприклад, як у популярних програмах uTorrent, BitTorrent або BitComet, побачимо більш юзабельную організацію з візуальним індикатором прогресу завантаження, з клікабельними кнопками запуску і відкриття папки, файлу.

Скрин_1138

Втім, при бажанні MediaGet може прийняти і класичний вигляд торрент-завантажувача.

Скрин_1139

Функція торрент-завантажувача працює не тільки для скачування контенту з числа представленої в каталозі програми. Будь торрент-файл, завантажений на будь-якому торрент-трекері, у програмі MediaGet можна відкрити так, як і в будь-якому іншому торрент-завантажувачі.

Скрин_1140

Як і всі торрент-завантажувачі, програма MediaGet облаштована функцією автовимкнення комп'ютера після завершення всіх доданих завантажень, відтворення файлу або плейлиста.

Скрин_1141

3. Медіаплеєр

В процесі скачування фільму можна натиснути неактивну кнопку «Дивитися», і у вбудованому медіаплеєрі запуститься перегляд фільму в режимі попередньо завантажувати.

Скрин_1142

Медіаплеєр MediaGet, як і вбудований торрент-завантажувач, є почасти самостійним компонентом, який може працювати за рамками програми. При установці програми вбудований медіаплеєр прописується в системі програвачем за промовчанням і може окремо від торрент-системи MediaGet відтворювати файли популярних відеоформатів.

Скрин_1143

4. Активація всіх торрент-трекерів

MediaGet дозволяє працювати з контентом восьми популярних торрент-трекерів, проте лише половина з них налаштована на роботу з програмою за замовчуванням. Виправити ситуацію можна в програмних установках. В розділі налаштувань «Пошук» необхідно виставити галочки біля всіх наявних у переліку торрент-трекерів. У числі не задіяних присутній найбільший торрент-трекер Рунета - Rutracker.Org для роботи з ним необхідно авторизуватися, щоб мати можливість скачувати контент.

Скрин_1144

Підводячи підсумки...

Незважаючи на юзабіліті, простоту і впорядкованість, MediaGet не можна назвати програмою суто для обивателя. Легкість програми і оперативність її роботи зможе здивувати і досить досвідченого користувача, бачив у своєму житті чимало софта для взаємодії c пиринговыми мережами. Невеликим недоліком програми можна вважати рекламні вставки. Однак, по-перше, необхідно розуміти, що краще нехай безкоштовний продукт буде монетизований очевидним способом, ніж він буде відбивати праці своїх творців невідомо як. По-друге, в плані наявності реклами MediaGet все одно далеко до програми uTorrent – лідера серед торрент-клієнтів, але моторошно запачканного мельтешащей і нав'язливою анімацією.

Рекламний блок