Як змінити пароль в Однокласниках?

Рекламний блок

kak-pomenyat-parol-v-odnoklassnikah

І знову я повертаюся до соціальних мереж - мабуть, одного з найпопулярніших сегментів всесвітньої павутини. Сьогодні я хотів би розповісти про те, як змінити пароль в соцмережі Однокласники.ру. Ви скажіть, що це можна зробити за кілька секунд. Так, ви абсолютно праві, однак далеко не всі користувачі такі просунуті, тому спробую допомогти вирішити цю проблему.

Інструкція по застосуванню

 • Заходимо на сайт, проходимо авторизацію за допомогою логіна (або номер мобільного телефону і пароль.
 • Опинившись на своїй сторінці, можна буде побачити два різних меню сайту у верхній частині екрана і в лівій. Нас цікавить друге меню.
 • Необхідно натиснути на посилання «Ще», після чого з'явиться випадаюче меню, в якому потрібно натиснути на пункт «Змінити налаштування».
 • Потрапивши на сторінку з налаштуваннями, натисніть на посилання «Пароль».
 • Відкрилося вікно такого виду, де ви повинні будете ввести новий пароль, так і старий. По закінченні процедури натисніть на кнопку «Зберегти». На цьому все.
 • Захищаємо аккаунт від злому

  А тепер хотілося б розповісти вам про те, шановні читачі, як убезпечити свою сторінку. Як це зробити? Правильно, потрібно придумати як можна більш складний пароль для того, що б шахраї не змогли обчислити його шляхом банального підбору. До речі, в цьому немає нічого смішного, адже багато користувачів до цих пір використовують паролі виду qwerty або 654321 - самі розумієте, що підібрати їх пі допомогою спеціального софту буде дуже легко.

  Отже, давайте фантазувати на цю тему. Можна придумати якесь слово, бажано, достовірніше. І все ж фахівці радять набирати на клавіатурі різні знаки, причому бажано, що б загальна кількість символів було не менше 12 штук. Крім того, обов'язково додайте кілька цифр, а також знаків, наприклад, &%$= і далі в тому ж дусі. Літери повинні бути різних регістрів.

  Як варіант, беремо довге слово з російського словника і пишемо його на клавіатурі. Припустимо, за основу ми візьмемо слово «восьминіг». При перемиканні розкладки на англійську мову у нас виходить jcmvbyju, до якого ми додамо пару цифр, знаків і змінимо регістр деяких літер. В результаті ось що у нас вийшло: 7jcMvbYju=4\ (більш докладно про складні паролі - тут). А тепер подивіться і скажіть, чи можна підібрати такий пароль? Ні, це практично неможливо. І ще - подібні дані дуже легко забуваються, тому обов'язково запишіть вийшло слово в блокнот або щоденник, але зробіть це так, що його ніхто і ніколи не бачив. Таким чином ваш аккаунт буде практично максимально захищений від злому.

  Правда, пароль можуть вкрасти - робиться це через браузер. Тому ніколи не зберігайте його в браузері і тоді ваш аккаунт ніколи не зламають.

  Рекламний блок