Налаштування та ремонт комп'ютерів

Рекламний блок


За посиланням нижче дізнайтеся все про такі речі як:

як побудувати локальну мережу,
налагодження та ремонт комп'ютерів,
технічне обслуговування пк

Логотип нашого сайту - «Сам Собі Адмін». Чому так?


Сам себе админ

Особисто я вкладаю в цей збірний образ не тільки класичне визначення системного адміністратора, але вважаю, що саме так може назвати себе людина, який сам знає, як відремонтувати комп'ютер. Ця людина розуміє що таке локальна комп'ютерна мережа і мережні технології, може сам, при необхідності, перепаяти конденсатори на платі, замінити термоплівку в принтері і якщо раптом несподівано згорів блок живлення - що-небудь придумати:)

Коротше кажучи, це така людина, що більшість питань, пов'язаних з налагодженням і ремонтом комп'ютера і "приборканням" різноманітних прикладних програм доручає не сторонньому фахівцю, а сам вирішує і отримує від цього задоволення. Наприклад: є певна завдання і нам треба швидко розібратися, як перекодувати відео? Максимум пів години і алгоритми пошукових систем видають нам всю необхідну інформацію. Нам залишається тільки максимально швидко її засвоїти і застосувати на практиці! Або - операційна система Windows не завантажується, що робити: кликати спеціаліста або розібратися самому?

І я б хотів, друзі, щоб Ви стали саме таким, ефективно самонавчальним людиною! А якщо наш сайт хоч трохи в цьому Вам допоможе, я буду надзвичайно радий цьому :) До речі, про мене можна почитати ось тут.

На цьому сайті ми з Вами будемо вчитися самостійно провадиться налагодження та ремонт комп'ютерів, дізнаємося що робити, якщо комп'ютер не працює належним чином або взагалі не вмикається і навчимося робити всі ті малозрозумілі і "складні" речі, які роблять справжні комп'ютерники!

Чи знайома Вам ситуація: купівля потужного комп'ютера, урочисте встановлення комп'ютерної техніки на відведене для неї почесне місце і... повне нерозуміння того, що ж з нею робити далі? Тобто, встановити гру і весело провести час це - зрозуміло, а як це працює і що робити, якщо раптом зламається? Є пропозиція: розбиратися з усіма цими питаннями разом! Як воно Вам? От і домовилися! :)

Насамперед треба запам'ятати, що налагодження та ремонт комп'ютерів чітко ділиться на дві частини: по - перше- діагностика та ремонт апаратної частини комп'ютера (все що стосується функціонування окремих складових тобто "заліза") і по друге - програмної частини (функціонування прикладних програм, які використовує користувач).

Відповідно і потенційні проблеми, пов'язані з технічним обслуговуванням ПК неминуче підпадають під одну із зазначених вище категорій.

Давайте на прикладі: якщо у Вас не завантажується операційна система (наприклад, Windows) це ще не означає, що її потрібно неодмінно перевстановити заново :) Можливо проблема - в апаратній частині (проблеми з оперативною пам'яттю, освіта збійних секторів на жорсткому диску або - банальний перегрів центрального процесора).

Нічого страшного, якщо Ви не зрозуміли або не зовсім зрозуміли попередній абзац. Врешті-решт ніхто не народжується з набором знань у певній області. Все чогось вчаться, у кожного - свій власний багаж знань і життєвого досвіду. Ось давайте і будемо цей багаж (щодо налаштування та ремонту комп'ютерів і локальних мереж) створювати, поповнювати... одним словом - розбиратися :)

Не позбавленим логіки буде твердження що перше заняття - ввідний! Тому давайте з Вами набросаєм приблизний план майбутніх занять. Отже, про що ж ми будемо говорити на сторінках цього сайту?

 • З чого складається системний блок (апаратна частина)
 • Комп'ютерні комплектуючі (вбудовані і дискретні відеокарти, центральний процесор, вінчестер і т. д)
 • Як зібрати комп'ютер самому (покрокова інструкція)
 • Усунення несправностей комп'ютерної техніки (найбільш типові проблеми)
 • Настройка комп'ютерів (установка операційної системи, драйверів пристроїв і програмного забезпечення)
 • Навколишнє периферія (пристрої, що підключаються до пк принтери, сканери і т. д)
 • Мережеві технології (як зробити локальну мережу, налаштування мережі та її адміністрування)

 • Як бачите, все вищеперелічене ідеально вписується в основну тематику, що розглядається нами на цьому сайті - настройка та ремонт комп'ютерів, технічне обслуговування і ремонт ПК, створення і управління локально-обчислювальної мережею.

  Тепер натискайте на посилання «наступна сторінка» та переходьте до інших статей нашого сайту або ж відразу скачивайте наші уроки, натиснувши на червону напис нижче.
  НАСТУПНА СТОРІНКА
  Рекламний блок