Як відключити сімейний фільтр в Яндексі?

Рекламний блок

kak-otklyuchit-semeynyiy-filtr-v-yandekse

Яндекс - пошукача номер один в Росії і конкурентів на цьому терені у нього практично немає. Можна, звичайно, згадати про Google, але на території нашої країни його аудиторія значно менше. Для того, що б інтернет-юзерам було як можна більш зручно використовувати пошук, Яндекс періодично вносить зміни і додає нові функції в пошуковик. У лютому 2013 року до міжнародного дня безпечного інтернету компанія підготувала так званий сімейний фільтр.

Для чого він потрібен? Як ви знаєте, на поточний момент в інтернеті можна знайти абсолютно будь-яку «полуничку». Якщо не хочете, що б ваша дитина або молодший брат дивився на все це, необхідно включити сімейний фільтр, який просто прибирає з видачі усі сайти «для дорослих», тим самим не даючи вашому чаду заглянути на непристойні сайти. Фільтр дійсно працює і працює дуже навіть непогано.

Якщо ви завантажили браузер, де цей фільтр вже включений або хтось його просто включив за вас, відключити буде простіше простого. Для цього зайдіть в Яндекс і введіть потрібний запит. У правій частині екрана ви побачите невелике меню. Натисніть на розділ «Налаштування».

Бачимо безліч різних налаштувань. Вони нас зараз не цікавлять, тому скроллим вниз. Передостаннім ми бачимо підрозділ «Область пошуку». Виставляємо «Помірний фільтр» або «Без обмежень». Останній крок - натискаємо на кнопку «Зберегти і повернутися до пошуку», яка знаходиться в самому низу екрану.

Якщо раптом ви відключили фільтр, але деякі сайти все одно не показуються в пошуку, необхідно скинути кеш браузера і вийти, а потім заново увійти в свій аккаунт на Яндексі.

Включення фільтра проводиться в тому ж самому порядку. Крім того, якщо ви раптом захотіли повністю обмежити дитину від матеріалів «для дорослих», можете зробити стартовою сторінкою family.yandex.ru з вже вбудованим сімейним фільтром.

Рекламний блок