Як видалити Google Chrome з комп'ютера повністю?

Рекламний блок

kak-udalit-google-chrome-s-kompyutera-polnostyu

А чи знаєте ви, що з'явився всього кілька років тому (перший випуск відбувся 2 листопада 2008 року) браузер Google Chrome нині є найбільш популярним інтернет-браузером в світі і Росії? Це говорить лише про те, що інтернет-гігант Google підготував дійсно видатне програмне забезпечення, яке влаштовує більшість користувачів.

На жаль, як і з будь-яким іншим браузером, з Хромом можуть виникати проблеми. Як впоратися з більшістю з них, я вже докладно розповів у одній з попередніх статей. Іноді рішення не допомагають і єдиним варіантом стане перевстановлення браузера, попередньо видаливши його поточну версію. Як це правильно зробити, я вам розповім прямо зараз.

Першим ділом вам потрібно зайти в «Панель керування» («Пуск» - " у правій частині вікна натисніть посилання «Панель управління») і тут знайти підрозділ «Програми та компоненти».

Перед собою ви побачите список встановлених програм. Знайдіть тут напис Google Chrome, клацніть по ній правою кнопкою миші, з'явиться меню з пункту «Видалити».

Натисніть на нього, з'явиться таке віконце, де потрібно поставити галку поруч із записом «Також видалити дані про роботу в браузері?».

Якщо раптом з'явиться напис виду «Закрийте всі вікна Google Chrome і повторіть спробу», то обов'язково закрийте браузер. Якщо не допомагає, то завершите процес примусово за допомогою диспетчера завдань.

Всі? Не зовсім. Видаліть папку, яка знаходиться за адресою: %LOCALAPPDATA%\Google для Winodws 7 %USERPROFILE%\Local Settings\Application Data\Google для Windows XP.

Ну тепер-то все? В принципі, так. Проте на всяк випадок я рекомендую встановити CCleaner і з допомогою цієї чудовий утиліти виконати очищення реєстру. Ось тепер все.

Тільки не забудьте, що перед установкою Google Chrome варто перезавантажити комп'ютер.

Рекламний блок