Як видалити Ads by Sense і iWebar?

Рекламний блок

Всім привіт! Сьогодні я поділюся з вами способами як видалити Ads by Sense і iWebar. Фактично, такі програми є вірусами, які транслюють в браузер рекламу, незалежно від сайту, на якому знаходитесь. Навіть якщо ви скористаєтеся програмою, яка блокує рекламу, на сторінках все одно будуть, не приємні і дратівливі, квадрати і прямокутники без нічого.

Для початку, перевірте свій комп'ютер на наявність вірусів. Можна потім скористатися ще додаткової антивірусної утилітою Dr.Web Cureit і додатково просканувати нею. Але швидше за все, проблема залишиться, навіть коли вірус буде видалений, адже зміни в системі, які він зробив, нікуди не дінуться.

Крок перший: видалення iWebar, а також інших підозрілих програм

Вам необхідно зайти в меню «Пуск» і відкрити з нього «Панель управління». Далі відкриваємо вкладку Програми і шукаємо іконку з ім'ям «Видалення програм», відкриваємо її.

1-minУ віконці, натискаємо на колонку «Встановлено». Таким чином, список програм буде відсортований за часом їх установки — недавно встановлені будуть перші. Тепер, серед недавніх програм, потрібно знайти ті, з якими ви не знайомі, або точно не встановлювали. Їх потрібно видалити, з початку натиснувши за назвою програми, а потім на кнопку «Видалити».


2-minПісля цього перезавантажуємо комп'ютер.

Крок другий: чистимо браузери від небезпечних розширень

Чистимо Internet Explorer

Відкриваємо через головне меню «Властивості браузера».

9-minПотім, потрібно перейти на вкладку «Додатково» і натиснути кнопку «Скидання».

10-minПісля чого, необхідно встановити чекбокс біля «Видалити особисті налаштування» і знову натиснути кнопку скидання.

11-minЗакриваємо вікно і сам браузер і виконуємо перезавантаження комп'ютера.

Очищаємо браузер Mozilla Firefox

Тут ми будемо повністю скидати всі налаштування Firefox. Тому, рекомендую зберегти всі закладки, щоб їх не втратити. В головному меню розгортаємо вкладку «?» і заходимо в довідку.

5-minДалі необхідно вибрати «Інформація для вирішення проблем»,

6-minв якому знаходимо дбав пов'язаний зі скиданням налаштувань в початкове положення. А далі потрібно просто натиснути «Скинути Firefox»,

7-minпотім ще раз підтверджуємо це.

8-min

Видаляємо невідомі розширення Google Chrome

В головному меню браузера, знаходимо розділ інструментів і через нього відкриваємо розширень. Вивчіть список встановлених розширень.

3-minВам необхідно видаляти всі, що ви не знаєте, чи вважаєте за підозрілими.

4-min

Крок третій: скористаємося програмою Malwarebytes Anti-Malware Free (MBAM)

Необхідно відвідати цей сайт: www.malwarebytes.org. Там потрібно завантажити безкоштовну версію утиліти MBAM.

13-minДля зручності роботи з програмою, зайдіть в настройки (Settings) і виберете російську мову (там, де Language).

14-minТепер, в панелі моніторингу, потрібно натиснути «Сканувати зараз».

15-minЯкщо під час перевірки будуть знайдені небезпечні програми, утиліта запропонує їх помістити в карантин.

16-minДля цього, натисніть кнопку застосувати (Apply Actions). Рекомендую виконати перезавантаження ПК і просканувати ще раз, раптом щось залишилося.

Крок четвертий: тепер скористаємося HitmanPro 3

Так, тепер будемо перевіряти комп'ютер іншою утилітою. Навіщо це робиться? Різні програми, для перевірки на наявність вірусів, мають різний алгоритм аналізу. Іноді, одна утиліта може пропустити небезпечний файл, а інша його знайде і працюють вони всі з перемінним успіхом. Тому, для надійності, додатково скористаємося HitmanPro 3.

Цю утиліту можна завантажити за адресою: http://www.surfright.nl/en/hitmanpro. Незважаючи на те, що вона платна, ви можете скористатися нею протягом пробного періоду часу.

17-min

Цю софтінку не обов'язково встановлювати, вона може працювати і без установки. Закриваємо всі браузери і відкриваємо цю програму. Натискаємо на кнопку «Сканувати систему один раз», потім «Далі».

20-minПісля чого, потрібно підтвердити, що ви не хочете поки купувати цю програмку і хочете активувати пробний період. У процесі роботи програми, будуть видалені всі небезпечні файли. Потім натискаємо «Далі».

21-minПісля цього виходимо з цієї утиліти.

24-min

Підводимо підсумок з видалення шкідливого ПО Ads by Sense і iWebar

Ми максимально почистили нашу систему від такої напасті як iWebar і Ads by Sense. І навіть скористалися кількома утилітами, для надійності. Тому, якщо ви зробили всі вищеописані кроки, такі віруси мають зникнути з комп'ютера. Для профілактики, не забувайте регулярно виконувати сканування файлової системи антивірусними програмами. І встановлюйте програми з надійних джерел (краще всього завантажені з сайтів виробників). Під час установки звертайте увагу на всі галочки, що стоять в установчому вікні — можливо деякі можуть таким чином дати вашу згоду на встановлення того, що зовсім не потрібно.

Рекламний блок