Як відновити дані з флешки після видалення або форматування?

Рекламний блок

Написав admin. Опубліковано в рубриці Залізо

Recuva логоБуває так, що в один прекрасний момент флешка відмовляється працювати. Ви вставляєте її в USB-порт, а у відповідь отримуєте повідомлення про помилку і неможливість переглянути та зберегти важливу інформацію. Що ж робити в такій ситуації? Насправді, ще не все втрачено. Щоб отримати доступ до флешці, її необхідно отформатувати (дивимося, як правильно форматувати в NTFS). Але форматування повинно бути Швидким, тоді зітруться тільки заголовки файлів - самі файли можливо буде в подальшому відновити.


Отже, заходимо в Мій комп'ютер, знаходимо нашу флешку, клацаємо по ній правою кнопкою миші і вибираємо Форматувати.

Форматировать

Ставимо галочку на Швидкому способі форматування і натискаємо Почати.

Окно форматирования

Тепер приступаємо до процедури відновлення файлів. Для цього я рекомендую використовувати програму Recuva. Завантажуємо її і встановлюємо на свій комп'ютер. Далі запускаємо цю програму.

recuva приветствие

Натискаємо кнопку Далі. Якщо на флешці було безліч файлів різних форматів, то залишаємо перемикач на Всі файли і знову натискаємо Далі.

Все файлы

Тут вказуємо розташування файлів – в нашому випадку вказуємо букву диска, флешки. Натискаємо Далі.

Выбор места расположения

У наступному вікні можна включити поглиблений аналіз. Тоді ймовірність відновлення всіх файлів значно збільшується. Але це займає трохи більше часу – від 3 хвилин до півгодини. Раджу Вам поставити галочку в цьому місці. Натискаємо Почати.

Углубленный анализ

Галочками відзначаємо файли, які ми збираємося відновити, натискаємо кнопку і вибираємо місце на локальному диску, де розміщуватимуться відновлені файли. Краще розміщувати їх в корені системного диска.

Восстановленные файлы

Після цього файли опиняться в тому місці, яке Ви вказали. Радійте, і не забувайте частіше робити резервні копії:).

Рекламний блок