Як вийти з Скайпу на комп'ютері?

Рекламний блок

kak-vyiyti-iz-skaypa

Skype вважається одним з найбільш популярних месенджерів для спілкування, який пропонує можливість відеозв'язку з співрозмовником. І хоча в світі мобільної техніки є більш популярні месенджери, включаючи what's app або Viber, Скайпом, як і раніше, користуються мільйони людей по всьому світу.

Користуватися Skype хоч і просто, але у деяких новачків періодично виникають питання, пов'язані з тими або іншими функціями. Наприклад, не всі знають, як вийти з Скайпу. Розберемо це питання більш ретельно.

Про те, як встановити програму і зареєструватися в ній, я вже встиг розповісти на сторінках сайту, а тому одразу перейдемо до справи.

Якщо ви подивіться у правий верхній кут вікна програми, то побачите там хрестик. Здавалося б, вже він-то повинен допомогти закрити програму. Насправді це вам не допоможе - з допомогою хрестика ви лише приховаєте Skype, але не закриєте його.

Для повноцінного закриття вам необхідно поглянути в панель завдань - там буде знаходитися значок програми. Натисніть на нього правою кнопкою миші і виберіть пункт «Вихід з Skype».

Що б змінити логін, тобто змінити обліковий запис на іншу, вам необхідно поступити наступним чином. Запустити Skype, після чого виберіть у меню у верхній частині вікна Skype - «Вихід».

Після цього ви потрапляєте на завантажувальний екран програми і можете ввести дані для іншого облікового запису.

Як вийти з Skype на Android?

Якщо ви використовуєте програму на планшеті або смартфоні, то вийти з неї вам буде ще простіше. Для цього натисніть на клавішу «Меню» або «налаштування» на своєму пристрої або в самій програмі, потім з'явиться меню, де потрібно клацнути по кнопці «Вихід».

Все, більше від вас нічого не потрібно.

Рекламний блок