Як видалити тимчасові файли Windows 10

Рекламний блок

Як ви напевно вже знаєте, тимчасові файли створюються операційною системою для роботи в певний час. Подібні файли створюються браузерами і іншими утилітами і додатками. Тимчасові файли створюються на один раз і більше не потрібні ні користувачеві ні Windows. Вся проблема в тому, що подібні файли можуть займати досить багато місця на жорсткому диску, поки ми їх звідти не видалимо. У цій статті я хочу показати вам, як це зробити кількома способами.

Видалення тимчасових файлів через параметри

Натискаємо лівою кнопкою миші по кнопці «Пуск» і з випавшого меню вибираємо пункт «Параметри».

Далі «Система»:

У вікні, що відкрилося, переходимо у вкладку «Сховище» і бачимо перед собою список розділів жорсткого диска. Ви можете вибрати розділ жорсткого диска, з якого хочете видалити тимчасовий файли.

Оскільки такі файли зазвичай зберігаються на системному розділі, тобто на тому, на якому встановлена операційна система, а зазвичай це диск С, то ми і натискаємо на відповідний диск:

У нас з'являється віконце, в якому висвічується інформація про всіх даних, які зберігаються на цьому розділі жорсткого диска. Ми знаходимо «Тимчасові файли» і клікаєм по цьому пункту лівою кнопкою миші:

У віконці, тиснемо на кнопочку «Видалення тимчасових файлів»

Тепер видаляємо тимчасові файли за допомогою утиліти «Очищення диска»

Відкриваємо «мій комп'ютер» і бачимо перед собою список розділів жорсткого диска. Натискаємо правою кнопкою миші по потрібному вам розділу. У цій статті ми вже визначилися, що це буде диск С. З випавшого меню вибираємо пункт «Властивості»:

У вкладці «Загальні» натискаємо на кнопочку «Очищення диска»

Ставимо пташки навпроти потрібних пунктів і тиснемо на кнопочку ОК:

Ви також можете очистити тимчасові файли вручну

Папки, в яких зберігаються файли, називаються Temp. Перша з них знаходиться за адресою:

C:-Windows – Temp

А друга за адресою: C: - Users – Ім'я _пользователя – AppData – Local – Temp

Перш ніж йти по цьому шляху необхідно включити відображення прихованих файлів і папок. Для цього в будь-якій з папок натискаємо на вкладочку «Файл» і вибираємо «Змінити параметри папок і пошуку». Перед вами відкриється вікно, в якому необхідно буде перейти у вкладку «Вид» і поставити перемикач «Показувати приховані файли і папки»:

Тільки після цього йдемо з вищезазначеного шляху і спостерігаємо ще одну папку Temp:

Всі файли з папок Temp можна сміливо видаляти і не боятися, тому що вони вже ні на що не впливають, а лише тільки займають вільне місце.

Ну що ж, а я в свою чергу сподіваюся, що допоміг вам ще з однією проблемою, і у вас місця на жорсткому диску стало більше.

А також дивимося відео по темі:

Рекламний блок