Що робити, якщо пропала мовна панель Windows XP

Рекламний блок

Іноді бувають випадки, коли сидиш, працюєш за комп'ютером, а потім помічаєш, що мовна панель зникла з панелі інструментів. Це викликає певний дискомфорт і паніку, адже не зрозуміло, якою мовою зараз включений. Однозначної відповіді на питання, чому пропадає мовна панель дати неможливо, тому я покажу кілька способів, як повернути її назад.

Найпростіше, що можна зробити. Клацаємо правою кнопкою на панелі інструментів (те місце, звідки зникла мовна панель). Вибираємо пункт «Панелі інструментів» і ставимо галочку навпроти пункту «Мовна панель».

Пропала языковая панель

У більшості випадків мовна панель знову починає пропадати і тому, якщо Вам не допомогло це дія – переходимо до наступного.

Спосіб другий. Заходимо в автозавантаження. Для цього натискаємо «Пуск - Виконати» і у вікні пишемо msconfig.

У наступному вікні переходимо у вкладку «Автозавантаження». Тут шукаємо такий елемент автозавантаження як ctfmon. Цей елемент повинен не тільки там бути присутнім і бути включеним (поміченим галочкою).

Исчезла языковая панель

Якщо ctfmon взагалі немає в автозавантаженні, тоді необхідно його туди помістити.

Третє. Поміщаємо файл ctfmon в автозавантаження. Для цього заходимо в той розділ жорсткого диска, на який встановлена операційна система (в моєму випадку – D). В папку Windowssystem32. Знаходимо файл ctfmon і копіюємо його.

Далі заходимо по тому шляху, як показано на малюнку в папку «Автозавантаження» і вставляємо скопійований файл.

Все тепер мовна панель автоматично завантажуватися при запуску системи.

Якщо і це не допомогло, тоді останнє, що я можу порадити це зайти Пуск - Панель управління - Мова і регіональні стандарти – вкладка Мови – кнопка Детальніше.
Тут натискаємо кнопку «Мовна панель».

У наступному вікні виставляємо необхідні пташки.

Можна перезавантажити комп'ютер, щоб необхідні зміни вступили в силу. А я в свою чергу сподіваюся, що хоч чимось допоміг вирішити Вашу проблему.

Також читаємо що робити, якщо пропала мовна панель у Windows 7Рекламний блок