Як подивитися прихованих друзів в Контакті?

Рекламний блок

kak-uvidet-skryityih-druzey-vkontakte-na-chuzhoy-stranitsu

З деяких пір ВКонтакте став повністю відкритим. Мова йде про друзів користувача. Як ви пам'ятаєте, раніше друзів можна було без будь-яких проблем приховати від сторонніх очей, але потім Павло Дуров вирішив, що люди повинні більше знайомитися в соціальних мережах і зробив розділ «Друзі» відкритим для інших користувачів. Звичайно, зроблено це було не стільки для знайомств, скільки для збільшення відвідуваності соц.мережі, але як би там не було, Дуров своє слово дотримав. Правда, він все-таки подбав про те, що б певну частину людей можна було приховати за бажанням. Спочатку мова йшла про 15 користувачів, потім їх кількість було збільшено до 30.

Не дивно, що в мережі стали з'являтися питання, в яких користувачі запитують, як побачити прихованих друзів. Воно і зрозуміло - раптом у твого хлопця або дівчини є в друзях коханець/коханка? Чи можливо це зробити?

Відповідаю - ні, неможливо. Звичайно, якщо тільки ви не є суперхакером, який здатний потрапити в чужий аккаунт за лічені секунди, що, до речі, давно є кримінально-караним злочином. Також вкрай не рекомендую вірити всяким програмами, де написано, що, мовляв, встановіть утиліту на комп'ютер і дізнаєтеся всіх прихованих друзів у кого завгодно - це обман. Або в програмі захований вірус/троян, або за її установку потрібно буде відправити СМС-повідомлення. Небезкоштовне, зрозуміло.

Тим не менш, існує один цікавий спосіб, який дозволяє побічно визначити кількість прихованих друзів. Але довіряти на 100% я б йому не зважився і в кінці статті поясню, чому я так вважаю.

Отже, для початку ми заходимо на сторінку до потрібного нам користувачеві. Дивимося на кількість друзів - їх 75 осіб. Запам'ятаймо цю цифру, вона нам ще знадобиться.

Тепер підраховуємо кількість друзів жіночої статі. В моєму випадку таких виявилося 19 осіб.

Далі вважаємо кількість осіб чоловічої статі. Я нарахував 50 користувачів.

Загальна кількість друзів ми вже знаємо - їх 75 осіб. Тепер складаємо користувачів чоловічої і жіночої статі (50 19) і отримуємо цифру у 69 осіб. Віднімаємо від 75 друзів 69 і отримуємо в сухому залишку 6 користувачів. Чи означає це, що у потрібного вам людини 6 друзів є прихованими? Ні, по суті це нічого не означає. Справа в тому, що забанені і віддалені користувачі автоматично зараховуються до безстатевим. Тому необхідно підрахувати, скільки в друзях у користувача забанених та віддалених користувачів, відняти їх кількість із зазначеної цифри 6 і отримати загальна кількість друзів.

Але, як я писав вище, вважати цей спосіб надійним не можна, бо він хоч і працює (перевірено особисто), але застосуємо далеко не завжди.

Рекламний блок