Як зменшити розмір фотографії в фотошопі

Рекламний блок

Сучасні цифрові фотоапарати дозволяють робити якісні фотографії з великим дозволом. Друкувати їх можна практично на будь-якому форматі, а за допомогою Adobe Photoshop з цифровими фотографіями можна виконувати взагалі все що завгодно: змінювати розмір, знебарвлювати або розфарбовувати, усувати ефект червоних очей і т. д.

Але стаття все-таки не про переваги цифрової фотографії, а про те, як зменшувати розмір цих самих фотографій. Адже, як відомо, одна фотографія, знята средненькая фотоапаратом, завішує близько 5 мб. Завантажувати такі фотографії в Інтернет не дуже зручно, особливо якщо таких фотографій не одна, а цілий альбом. Розмір (обсяг) таких фотографій необхідно зменшити. Також даний урок стане в нагоді тим, кому потрібно змінити розмір фотографії не тільки у мегабайтах, але і в пікселях. Всі операції будуть проводиться в програмі Adobe Photoshop, оскільки програма дозволяє зменшити розмір і об'єм фотографії з найменшою втратою якості.

І так запускаємо фотошоп. Далі відкриваємо потрібну нам фотографію, хто не знає, як це зробити, просто перетягніть мишкою файл з фотографією в віконце фотошопа.

Далі натискаємо на вкладку «Зображення – Розмір зображення».

Как изменить размер фотографии

У наступному вікні в полях Ширина і Висота ставимо бажані значення. Також дивіться, щоб стояла пташка «Зберігати пропорції», щоб фотографія не спотворилася. Натискаємо «Так».

Це ми зменшили фотографію в пікселях. Тепер зменшимо її в мегабайтах. Натискаємо на вкладку «Файл – Зберегти для Web...».

Далі граючись установками необхідно виставити оптимальне співвідношення розмір/якість. Я виставляю JPEG формат і середню якість. Натискаємо «Зберегти».

Після всіх цих перетворень моя фотографія зменшилася з 4 мб. до 169 кб.

Дивимося відео по темі:

Рекламний блок