Автозавантаження програм в Windows 7

Рекламний блок

У даній статті буде розглянуто декілька способів управління автозавантаженням в операційній системі Windows 7. Як відомо, деякі програми автоматично при установці додаються в автозавантаження і іноді дуже там заважають. Як же прибрати програми з автозавантаження і як знайти папку автозавантаження в Windows 7?

За допомогою поєднання клавіш Win R запускаємо віконце «Виконати». У вікні, необхідно написати msconfig і натиснути OK.

автозагрузка программ

Відкривається вікно «Конфігурація системи». Тут необхідно перейти у вкладку «Автозавантаження» і прибрати галочки з програм, які ви не хочете бачити в автозавантаженні. Далі натиснути «ОК» і перезавантажити комп'ютер.

автозагрузка в Windows 7

Наступний спосіб, як можна дістатися до автозавантаження – це натиснути «Пуск – Всі програми - Автозавантаження». З'являться ярлики програм, які знаходяться в автозавантаженні і які можна повидаляти (звісно, зайві, а не все підряд). Перезавантажте комп'ютер.

Все программы - автозагрузка

Також в папку автозавантаження для поточного користувача можна потрапити наступним чином:

Натисніть «Пуск» і в рядку пошуку введіть shell:startup і натисніть Enter. Перед вами відкриється папка автозавантаження, в яку можна копіювати ярлики програм, так і видаляти непотрібні.

Якщо вам необхідно редагувати список автозавантаження для всіх користувачів, в меню «Пуск» в рядку пошуку необхідно набрати наступний шлях C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Startup і натиснути Enter. У цьому разі вам відкриється папка автозавантаження для всіх користувачів, в яку також можна додавати ярлики програм і видаляти їх.

Дивимося відео по темі:

Рекламний блок