Як очистити стіну в вк швидко

Рекламний блок

Сьогодні практично у кожної людини є сторінка вконтакті. Спілкування з друзями, цікаві пости і записи, різні групи, новинки кіно і музики. І це не весь список " переваг, які дає нам соціальна мережа.

Але оскільки Вас зацікавило питання, як можна швидко очистити стіну вконтакті, то будемо розбиратися саме з ним.

Функція видалення записів зі стіни в вк звичайно присутня. Для цього потрібно навести курсор на потрібний пост, в кутку з'явиться хрестик, натисніть на нього. Все – запис видалено.

Как очистить стену в вк быстро

До першого оновлення сторінки браузера у Вас буде можливість відновити видалений запис зі стіни. Також Ви зможете видалити всі повідомлення від даної людини за останній тиждень.

Але що робити, якщо Ви не чистили стіну з того моменту, як почали користуватися соціальною мережею, і записів на стіні занадто багато – скажімо 10 тисяч. Видаляти кожну запис по одній – потрібно багато терпіння і часу. Тому давайте розглянемо кілька способів, як можна видалити зі стіни всі записи швидко і всього за пару кліків.

Отже, якщо Ви користуєтеся браузером Google Chrome – виконайте такі дії.

Зайдіть на свою сторінку вконтакте. Потім клацніть правою кнопкою миші по заголовку стіни і з контекстного меню оберіть пункт «Переглянути код.

Далі в правій частині вікна браузера переходимо на вкладку «Console» і внизу вставляємо наступний рядок:

for (var i=1;i<530;i )document.getElementsByClassName('post_delete_button fl_r')[i].onclick();

Зверніть увагу, якщо у Вас на стіні більше, ніж 530 записів, то додайте до цього значення 1. Наприклад, у Вас 863 запису, тобто потрібно в рядку число 530 замінити на 864.

Після виконання цієї операції, стіна вконтакте буде повністю очищена. При необхідності, Ви можете вручну відновити потрібні записи, до першого оновлення сторінки в браузері.

Ще один спосіб – це використання програми ВкОПТ.

Скачайте програму ВкОПТ. На комп'ютер вона встановитися, як розширення для браузера. По закінченні установки, перезапустіть браузер – закрийте і знову відкрийте. Потім зайдіть на свою сторінку вконтакте.

Тепер потрібно відкрити стіну. Для цього натискаємо мишкою на блакитну панель.

Праворуч зверху з'явилася нова кнопочка «Дії». Натисніть на неї: тепер Ви можете подивитися «Посилання на фото» і «Очистити стіну». Вибираємо другий пункт.

Далі пропонується вибір: очистити «з першої сторінки» або «з другої сторінки. Якщо хочете, щоб стерлися всі записи – виберете перший варіант, якщо хочете, щоб залишилися останні записи на першій сторінці – другий. Я буду видаляти всі записи: «з першої сторінки».

Тепер просто дочекайтеся закінчення процесу очищення.

В результаті Ваша стінка, як нова. Там немає жодного запису.

Сподіваюся, що стаття допомогла Вам, і процес очищення стіни в вконтакте не займе багато часу.Рекламний блок