Adblock AndroidМожливості та налаштування

Рекламний блок

Утиліта Adblock Android – кращий блокувальник реклами для пристроїв під управлінням ОС Android.

Зміст:


 • Переваги і можливості Adblock для ОС Android
 • Налаштування програми для браузерів Opera і Google Chrome
 • Утиліти аналоги
 • Підсумок

 • Завдяки широкому функціоналу і різним режимам роботи програму встановили понад 50 млн користувачів магазину google і понад 7 млн користувачів мобільного браузера chrome.Утилита Adblock Android

  Переваги і можливості Adblock для ОС Android


  <!-- G-new - первый h2 -- />
 • Програма не використовує якісь приховані хости;
 • Можливість установки без наявності прав рут;
 • Дбайливе ставлення до батареї пристрою. Програма працює у фоновому режимі, але, за словами розробників, споживає мінімум енергії і оперативної пам'яті;
 • Утиліта повністю адаптована для російськомовного користувача;
 • Комфортне використання і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс;
 • Можливість роботи з браузерами opera і google chrome.
 • Преимущества и возможности приложения Adblock

  Зауважте, що для повноцінної роботи утиліти необхідно надати права root.

  Вони необхідні для того, щоб Adblock міг отримати доступ до системного хост файлу для внесення змін, які допоможуть відстежувати і блокувати рекламні банери на сайтах, а також у додатках і іграх.

  Без наявності таких прав користувач може зіткнутися з некоректною роботою эпки.

  У програмі відсутня можливість самому задавати список надійних хостів, це говорить про те, що деякі інформаційні сайти утиліта може розпізнати як рекламні і просто не відкрити їх.  Важливо! Перемістити Adblock на Sd-кару неможливо, тому що воно завантажується при кожному включенні системи, а це здатні робити тільки програми, які розташовані у внутрішній пам'яті пристрою.
  повернутися до меню ^

  Налаштування програми для браузерів Opera і Google Chrome


  Якщо ваш пристрій не має спеціальних користувальницьких прав, Adblock буде фільтрувати не весь трафік, а тільки той, який використовує підключена мережа WiFi.

  На пристрої версії Android 4 і вище є можливість включити фільтрацію всього трафіку шляхом налаштування проксі.

  При першому запуску утиліти вам буде запропоновано надати йому права root: вони необхідні для отримання доступу до читання і редагування системного хост-файл. Якщо у вас немає таких прав, пропустіть дію.


  Окно разрешения на получение прав суперпользователя

  Вікно дозволу на отримання прав суперкористувача


  Далі ви потрапите в основне меню програми. Тут можна відключити роботу програми, змінити підписку, налаштувати реклами в google chrome та opera.


  Вид основного окна программы

  Вигляд основного вікна програми


  Для економії енергоресурсів ви можете самі вибирати режим роботи програми (підписку на хости), в залежності від вашого регіону.


  Выбор режимов мониторинга хостов

  Вибір режимів моніторингу хостів


  Ви можете приховати значок утиліти, щоб вона не висвітлювалася на панелі інструментів, при це додаток не припинить роботу у фоновому режимі.


  Настройка иконки приложения

  Налаштування іконки додатка


  Запущенная программа Adblock

  Запущена програма Adblock


  повернутися до меню ^

  Утиліти аналоги  Запам'ятайте! Всі нижченаведені програми можна встановити тільки на рутированные пристрою (у вас повинні бути права суперкористувача).

  AdFree. Одна з найбільш популярних програм в магазині google. Підходить для браузерів chrome, opera beta, opera mini. AdFree необхідно настроїти тільки один раз – це робить його простим у використанні для широкого кола споживачів.

  Adblock Android №6

  Переваги:

 • автоматичне сканування оновлень;
 • наявність російської мови;
 • зручний функціонал.
 • Серед недоліків можна відзначити необхідність наявності прав адміністратора і відсутність списку надійних хостів. Також деякі рекламні банери на сайтах AdFree не бачить.

  Утиліта AdAway. Дана програма може похвалитися можливістю вирізати рекламу не тільки браузер, але і з будь-якого працюючого додатка. Присутня функція налаштування інтерфейсу списку надійних хостів.

  Працює з браузерами google chrome, opera beta, opera mini.

  Утилита AdAway

  повернутися до меню ^

  Підсумок

  На закінчення слід зазначити, що Adblock – це найпопулярніше і сильне додаток для роботи з рекламою не тільки для користувачів ОС Android, але також і для ПК і ноутбуків.

  Завдяки особливому алгоритму роботи Adblock здатний самостійно регулювати список надійних хостів. Утиліта економить трафік і не розряджає батарею.

  Рекламний блок