Як встановити драйвер на відеокарту


Драйвер на відеокарту представляє з себе звичайний інсталяційний файл з розширенням exe. Тому найголовніше в установці драйверів на відеокарту – це знайти сам драйвер. Цим ми і займемося.

Спочатку потрібно дізнатися, яка у нас відеокарта. Якщо ви вже знаєте, цей пункт можна пропустити, а якщо ні, то тоді заходимо «Пуск – Панель управління».

как установить драйвер на видеокарту

Далі ставимо «Перегляд: Дрібні значки» і заходимо в «Диспетчер пристроїв»

Шукаємо пункт «Відеоадаптери», відкриваємо його і дивимося, яка відеокарта там вказана. Якщо там стоїть знак питання або вказана незрозуміла модель або знак питання, то в такому випадку клікаєм правою кнопкою по влаштуванню і вибираємо пункт «Властивості»:

Переходимо у вкладку «Відомості» і в розділі «Властивість» вибираємо «ІД обладнання» і копіюємо собі значення, яке нам вибилося:

Що робити з цим значенням я вже писав у статті «Як знайти драйвер по коду екземпляра пристрою», тому прочитайте її і за допомогою сервісу, який я описав у статті, знайдіть, яка у вас відеокарта.

Також існує ще один сервіс за допомогою якого можна відразу по коду обладнання завантажити драйвер http://devid.info/ru

Хочу нагадати, що в основному відеокарти бувають від двох відомих брендів GeForce і Radeon. Тому хочу надати вам посилання на офіційні сайти виробників, де можна скачати драйвера останніх версій, без вірусів.

Це для відеокарт Nvidia Geforce: http://www.nvidia.ru/Download/index.aspx?lang=ru

Це для Ati Radeon http://support.amd.com/ru-ru/download

Просто введіть потрібну модель відеокарти і завантажте драйвер.