Як не нумерувати першу сторінку в ворді

Рекламний блок

Давайте уявимо собі ситуацію, що ви надрукували яку-небудь курсову або лабораторну роботу у текстовому редакторі Microsoft Word. Вам необхідно пронумерувати сторінки. Ви їх нумеруете, а перша у вас, як завжди – титульний аркуш, на якому номер ставити не потрібно. Що робити в цьому випадку давайте будемо розбиратися, заодно і вивчимо, як нумеруються сторінки в Word 2010.

І так, відкриваємо необхідний нам документ, який ми повинні пронумерувати і натискаємо на вкладку «Вставка» вгорі на панелі інструментів:

Как не нумеровать первую страницу

У цій вкладці шукаємо таку кнопочку, як «Номер сторінки».

Натискаємо на неї і вибираємо, з якою сторони будуть нумеруватися наші сторінки. Припустимо, нехай це буде пункт «Вгорі сторінки.

Далі вибираємо тип нумерації. Я виберу ось такий синій гурток:

Все, сторінки нс пронумерувалися. Тепер необхідно прибрати номер з першої сторінки. Звертаємо увагу на панель інструментів. У нас там у вкладці «Робота з колонтитулами - Конструктор» необхідно поставити галочку навпроти пункту «Особливий колонтитул для першої сторінки».

Йдемо на першу сторінку, бачимо, що у нас там підсвічується вгорі напис «Верхній колонтитул першої сторінки», виділяємо номі і видаляємо його.

Все, тепер ви знаєте, як не нумерувати першу сторінку.

Дивимося відео по темі:

Рекламний блок