Як подивитися історію в Google Chrome?

Рекламний блок

kak-posmotret-istoriyu-v-google-chrome

Браузер Google Chrome досить сильно відрізняється від інших оглядачів тим, що створений він у дусі мінімалізму, тому багато функцій, які зазвичай знаходяться в полі зору користувача, тут заховані в надрах меню.

Тим не менш, знайти історію зовсім нескладно. Для цього вам необхідно зайти в розділ «Налаштувань і управління» браузером (кнопочка з трьох смужок в правій верхній частині екрану) і вже тут вибрати розділ «Історія і недавні вкладки, як це показано на наступному скріншоті (або просто натисніть комбінацію клавіш CTRL H).

Після цього перед вами відкриється вікно, у якому ви побачите всі сайти, відвідані за той чи інший термін.

Натиснувши на будь-який з представлених сайтів, ви будете тут же переміщені на нього, якщо, звичайно, ваш комп'ютер підключений до інтернету. Крім того, ви можете видалити всю історію або окремі її елементи, натиснувши на кнопку «Очистити історію...» або на маленьку стрілочку, що знаходиться поруч з адресою відвіданого сайту.

У тому випадку, якщо ви використовуєте планшет на базі Android або iOS, є інший засіб. Введіть в адресний рядок слова chrome://history, після чого відкриється вся історія відвіданих сайтів, яку можна видалити. Цей спосіб діє для ПК-версії Google Chrome. Втім, мобільного Гугл Хромі можна подивитися історію і за допомогою пункту меню.

Для цього запустіть браузера на своєму смартфоні або планшеті.

Після натисніть на значок у вигляді трьох точок, що розташований у верхній частині екрана. Один з пунктів меню в ньому називається «Історія». Натисніть на нього.

Перед вами історія мобільного браузера Google Chrome.

Як ви помітили, ви можете видалити історію браузера, натиснувши на кнопку.

Рекламний блок