Як перемістити панель задач вниз екрану?

Рекламний блок

kak-peremestit-panel-instrumentov-vniz-ekrana-windows-7-8-10

Уявіть ситуацію. Вашим комп'ютером користуються всі члени сім'ї. Включаєте ви одного разу комп'ютер і бачите, як панель завдань виявилася у верхній частині екрана або навіть збоку. Швидше за все хтось з ваших домочадців переніс панель завдань просто тому, що йому так зручніше. Резонне питання: як її перемістити назад, вниз?

Не переживайте, відновити панель на місце - хвилинна справа.

Перший спосіб

Почну я з найбільш найпростішого методу.

Тут все дуже просто. Припустимо, що панель виявилася у верхній частині екрана. Наведіть на неї стрілку миші та натисніть на праву кнопку миші, що з'явилося меню. У меню натисніть «Закріпити панель завдань» таким чином, що б галочка поряд з цим пунктом зникла.

Зверніть увагу, що якщо галочка відсутня, нічого робити не потрібно.

Отже, ви открепили панель завдань. Тепер натискаєте на неї і, не відпускаючи палець з кнопки миші, переносите панель в ту частину екрана, куди вам хочеться. Наприклад, вниз. Після цього натискаєте на панель задач, натисніть на праву кнопку миші в меню вибираєте «Закріпити панель завдань» - що б випадково її ніхто не зміг перенести.

Це варіант працює у Windows 7, Windows 8 і, за неперевіреними поки даними, навіть в Windows 10.

Другий спосіб

Якщо з якоїсь причини ви не можете перенести панель завдань зазначеним вище способом, я пропоную скористатися другим варіантом.

Знову натискаємо на панелі завдань правою кнопкою миші, тільки тепер вибираємо пункт «Властивості».

Перед вами відкриється невелике віконце. У ньому є підрозділ «Положення панелі завдань на екрані». Натисніть на кнопку, виберіть необхідне положення, після чого натисніть кнопку «Застосувати».

Так, не забудьте поставити галочку «Закріпити панель завдань», що б в черговий раз її не можна було випадково перенести.

Рекламний блок