iTunes не бачить iPhone

Рекламний блок

Сьогодні у продажу можна зустріти величезну різноманітність мобільних телефонів на будь-який смак і гаманець. Люди, які використовують трубку виключно для дзвінків, купують недорогі апарати, вартість яких починається від 500 рублів. Для тих, хто звик виходити в інтернет, слухати музику, дивитися відеоролики та користуватися фотоапаратом, існують смартфони, які оцінюються значно дорожче. Втім, за 10 тисяч рублів можна придбати собі цілком просунутий смартфон, який буде відповідати всім необхідним вимогам. Лідери в цій області коштують значно дорожче, однак і функціональність у них набагато вище.

Візьмемо, наприклад, всіма улюблений iPhone. На поточний момент це один з найбільш популярних телефонів у світі, однак це зовсім не означає, що проблем з ним не буває. Наприклад, деякі користувачі скаржаться на те, що iTunes при підключенні зовсім не бачить апарат. Чому? Що робити в таких ситуаціях?

Відбувається подібна ситуація найчастіше після перепрошивки апарату на іншу прошивку, зокрема, кастомний. Крім того, нерідко з проблемою стикаються користувачі, iPhone яких отримав якісь пошкодження, скажімо, при падінні.

Стандартні рішення проблеми

 • В першу чергу при підключенні спробуйте дослідити кабель на предмет пошкоджень. Якщо такі знайдені не були, все одно спробуйте поміняти кабель на аналогічний, так як він може бути переберуть біля основи, а помітити це в принципі неможливо.
 • Спробуйте вставити кабель в інший USB-порт. Велика ймовірність того, що він просто не працює (наприклад, із-за збою операційної системи).
 • Перезавантажте свій iPhone.
 • Обов'язково повторно iTunes. Якщо у вас встановлена стара версія, то оновіть її ОБОВ'ЯЗКОВО! Практика показує, що без цього iTunes дійсно може не бачити телефон.
 • Якщо не виходить, спробуйте підключити iPhone до комп'ютера або ноутбука.
 • Можна спробувати перевстановити прошивку або, якщо переінсталяція була здійснена відкотити її до більш ранньої версії.
 • Ось що нам вдалося знайти на просторах інтернету. Ця Проблема пов'язана з самим пристроєм, тому ПК можете навіть не чіпати. Порядок дій такий: оновлення iTunes до останньої версії, скачайте програму iFunBox або DiskAid (обидві поширюються безкоштовно). Тепер запустіть програму і скопіюйте папку var/mobile/Media на свій комп'ютер, після чого видаліть її з iFunBox або DiskAid (залежно від того, що саме ви використовуєте). Тепер відключаємо телефон від комп'ютера, перезавантажуємо його і знову підключаємо. Повинно запрацювати. Потім папку Media можна скопіювати назад на пристрій.
 • Якщо не допомогло, то справа може бути в роз'ємі шлейфу (пошкодження) або мікросхемі харчування, а в такому випадку телефон необхідно нести в сервісний центр.
 • Виникли питання? Задавайте!

  Рекламний блок