Як встановити скайп на комп'ютер

Рекламний блок

У цьому уроці розглянемо процес установки програми Skype на комп'ютер. Нічого складного там, в принципі немає, але все одно є деякі нюанси, про які варто згадати. Перш, ніж що-небудь встановлювати необхідно спочатку пройти реєстрацію, якщо у вас ще немає свого логіна в скайпі. Можна почитати статтю «Як зареєструватися в скайпі»

Якщо логін є, то можна приступати безпосередньо до установки. Спочатку завантажуємо інсталятор програми. Заходимо http://www.skype.com/ru/ і клікаєм по посиланню «Завантаження».

Как установить скайп на компьютере

У вікні на вкладці «Комп'ютер» викачуємо інсталятор.

Ось, якщо що пряме посилання на скачування програми: www.skype.com/intl/ru/get-skype/on-your-computer/windows/downloading/. Якщо не скачується з першого разу, то пробуйте різними браузерами, тому що бувають глюки, з першого разу не виходить.

Заходимо до завантаження браузера, знаходимо там файл SkypeSetup.exe і клікаєм по ньому два рази лівою кнопкою.

Нас запитують, чи запустити цей файл, натискаємо на кнопку «Запустити».

Почалася установка, вибираємо «Російську» мову і тиснемо на кнопку «Я згоден (-на) -далі»

В наступному віконці прибираємо галочку навпроти «Встановити плагін Click to Call від Skype», не потрібен цей плагін за великим рахунком, не разу він мені не знадобився. Тиснемо «Далі».

Тепер обов'язково прибираємо в наступному віконці дві пташки, які стосуються Bing і MSN. Якщо їх не прибрати, то можна додати собі трохи проблем як непотрібних плагінів і домашніх сторінок. Тиснемо «Далі»

Все, почалася установка програми і через деякий час ви зможете нею скористатися, просто ввівши свій логін і пароль.Рекламний блок