Як зняти захист з pdf файлу?

Рекламний блок

Кожен з нас стикався з документами у форматі PDF. Це формат електронних документів, створений компанією Adobe Systems. В першу чергу формат призначався для надання в електронному вигляді поліграфічної продукції. Після того як Adobe випустила безкоштовну версію програми Acrobat Reader (пізніше перейменовану в Adobe Reader) формат придбав велику популярність.

Зараз в форматі PDF випускається величезна кількість документів. Це можуть бути книги, підручники, керівництва користувача, договору і т. д. Цілком логічно, що багато такі файли захищені від копіювання вмісту, а іноді заборонено навіть друк документа.

Трапляється так, що нам потрібно скопіювати текст із захищеного pdf-файл або роздрукувати його. З цим завданням я зіткнувся днями і знайшов саме просте і легке рішення.

Заходимо на сайт pdfpirate.org. Виглядає він таким чином. Трохи страшно, але просто і лаконічно:

Снять защиту c pdf-файла

Як видно з скріншоту, сайт дозволяє не тільки зняти захист, але і конвертувати будь-яку веб-сторінку за вказаною адресою у формат PDF.
Але нам-то цікаво інше. Натискаємо «Зняти обмеження«.

Снять ограничения с pdf файла

Далі натискаємо «Вибрати файл» і вказуємо файл на вашому комп'ютері, з якого потрібно зняти захист і чекаємо, поки файл завантажиться на сайт. Під час завантаження показується повідомлення «будь Ласка, зачекайте! Ваш файл обробляється...» а якщо ви використовуєте браузер Google Chrome, то відсоток завантаження відображається в лівому нижньому кутку вікна. Після завантаження вашого файлу на сайт та його розблокування, файл можна буде завантажити. Його розмір після зняття захисту практично не зміниться.

Скачиваем разблокированный файл

Натискаємо «Завантажити розблокований».

Для користувачів Google Chrome і Mozilla Firefox є одна особливість - дані браузери не скачують файли pdf, а відкривають їх, так як мають вбудовані переглядачі PDF. В даному випадку для скачування потрібно натиснути на посилання правою кнопкою миші, вибрати «Зберегти посилання як...» та вказати місце для збереження і ім'я файлу.

От і все. Повторюся, мені це здалося найпростішим способом вирішення даної проблеми. Пост написаний не заради реклами сайту, а в подяку за надання такого зручного сервісу.

Інформація надана блогом http://keloraen.blogspot.ru/

Рекламний блок