Readyboost в Windows 7. Як включити?

Рекламний блок

У даній статті я вирішив розповісти, як за допомогою самої звичайної флешки, яка напевно є у кожного, можна прискорити роботу системи Windows 7. Ну ось давайте уявимо собі ситуацію, що ви сіли за якийсь старенький комп'ютер, а він не тягне ті завдання, які ви ставите. Ну не будете ж ви терміново бігти в магазин і купувати оперативну пам'ять, щоб додати. Якщо в цей момент у вас в кишені виявиться флешка об'ємом хоча б у два рази більше оперативної пам'яті, встановленої на комп'ютері, то ви сміливо можете використовувати спосіб, описаний мною в даній статті.

Все це, про що я писав вище, називається, якщо говорити заумними словами, «Технологія Readyboost».

Як включити Readyboost в Windows 7?

Першим ділом перевіряємо, чи включена служба SuperFetch. Для цього тиснемо кнопку «Пуск» і в рядку пошуку пишемо «Служби», тиснемо за нас потрібного результату:

Перевіряємо, чи включена служба SuperFetch, у мене вона виявилася включеною. Якщо у вас немає, то запускайте.

Тепер вставляємо флешку в USB-роз'єм. Заходимо в «Мій комп'ютер» і натискаємо правою кнопкою миші по букві нашої флешки. З випав списку вибираємо пункт «Властивості».

Переходимо у вкладку Readyboost і ставимо перемикач в положення «Надавати це пристрій для технології Readyboost». Хочу звернути увагу на те, що після того, як ви включите цю опцію, ваша флешка буде повністю зайнята. Я також рекомендую скопіювати з неї всю інформацію і використовувати чисту флешку для технології Readyboost.

Тиснемо «Застосувати».

Якщо бачимо перед собою наступне віконце, то значить все в порядку і незабаром наша система почне працювати швидше:

Як бачимо, моя флешка стала практично повною, а це значить, що Readyboost в дії.

Для того щоб відключити дану технологію потрібно просто знову зайти у властивості нашого знімного диска і знову поставити перемикач у положення «Не використовувати цей пристрій»

как включить Readyboost в Windows 7

Все, тепер ви знаєте, як включити Readyboost в Windows 7 і для чого це потрібно?

Дивимося відео по темі:

Рекламний блок