Як перенести пошту з Outlook в Windows7?


Привіт! Сьогодні поділюся з вами корисною інформацією, яка може стати в пригоді майстрам під час настроювання комп'ютерів.

Всім відомо, що при зміні ПК або операційної системи більшість користувачів хочуть отримати точно таку ж систему яка була раніше. Їм потрібні ті ж програми, налаштування, картинки, документи. Нещодавно я збирав комп'ютер одному постійному клієнтові, і в процесі у мене виникла необхідність налаштувати пошту і перенести всі листи з Outlook, яка встановлена Windows XP, в поштову програму в Windows 7.

Проблема в тому, що в Сімці немає готового поштового клієнта. Точніше він є - це Windows Mail, але він не активований, а в моєму випадку замовник ще й забув свій пароль від пошти. )

Розбираємося з паролем

Звичайно, стандартне нагадування пароля через сервіс mail нам нічим не допомогло, тому було вирішено подивитися збережений пароль в налаштуваннях самого Outlook. В цьому мені допомогла програма Password Cracker , яка дозволяє подивитися збережений пароль зірочками.

Алгоритм дій з цією програмою дуже проста - запускаємо виконуваний файл Password Cracker і встаємо в поле збереженого пароля, де пароль, закритий кружальцями або зірочками, відразу ж відображається в текстовому вигляді.

Як дізнатися пароль за зірочками в Outlook? Потрібно зайти в пункт меню «Сервіс» - «Облікові записи» і на вкладці «Почта» вибираємо потрібний нам поштова адреса і натискаємо кнопку «Властивості«. У вікні переходимо на вкладку «Сервери» і бачимо прихований збережений пароль.

Пароль скрытый звездочками

Далі запускаємо програму Password Cracker і клацаємо в полі з паролем.

Открытый пароль Outlook

Все дуже швидко і просто.

Розбираємося з поштовою програмою

Незрозуміло чому Microsoft не включили поштову програму в стандартний набір Windows 7. Інструкція з розблокування Windows Mail мені здалася занадто довгою, тому я вирішив скористатися «Windows Live«. Це набір програм, серед яких є і поштовий клієнт. Завантажити його можна з офіційного сайту Microsoft за цим посиланням - Windows Live.

Після скачування запускаємо і встановлюємо собі поштову програму. Я зняв всі зайві галочки.

Установка Почты Windows Live

Переносимо дані з Outlook в Windows Live

Для перенесення всіх листів нам потрібно скопіювати файли містять ці листи з жорсткого диска, на якому була встановлена Windows XP разом з Outlook. Щоб дізнатися, де зберігаються ці файли потрібно запустити Outlook і перейти в меню «Сервіс» - «Параметри «- вкладка «Обслуговування» - кнопка «Банк даних«.

У вікні буде шлях до файлів з повідомленнями.

Папка с сообщениями Outlook

Копіюємо шлях і переходимо в цю папку, з якої потрібно скопіювати всі файли на флешку або будь-який інший диск який буде доступний.

Далі вже в новій встановленою програмою Windows Live натискаємо «Головне меню «Імпорт повідомлень» і вказуємо шлях до папки з файлами повідомлень. Програма перенесе всі повідомлення в групу «Папки зберігання» - «Імпортовані папки» з якої ми вже зможемо перенести їх у повідомлення будь облікового запису Windows Live.

Можливо, цей урок виявиться комусь корисним і в світі стане на одного задоволеного клієнта більше )) До нових зустрічей!