Як скачати музику з VK.com?

Рекламний блок

Соціальна мережа ВКонтакте містить у собі просто приголомшливі обсяги музики і відео. Багато там знаходили собі щось до смаку. Але от біда, на сайті можна слухати музику і переглядати відео, а от можливості завантажити на свій комп'ютер - спочатку не передбачено.

Ясна річ, що кожен раз шукати ту ж саму музику на іншому ресурсі, де можна скачати її, не надто зручний спосіб. Тому існує декілька зручних методів скачувати всі необхідні файли прямо з самої соціальної мережі. Саме про те як скачати музику з vk.com і буде сьогоднішня стаття.

Основні способи скачувати музику з VK.com

Установка спеціально розширення в браузер

У нашому прикладі, буде розглянута установка такого розширення в браузер від Яндекса. Але може підійти і звичайний Google Chrome. Якщо у Вас не встановлено ні один із цих браузерів, то рекомендую скористатися ними. Але при бажанні можна не встановлювати їх і спробувати знайти подібні програми для браузера, яким Ви в даний момент працюєте.

Для початку перейдіть за посиланням (або скопіюйте її в адресний рядок і натисніть «Enter»).


https://chrome.google.com/webstore/search/Vkontakte Download

На сторінці, яка відкриється, будуть представлені різні розширення, вони дозволять скачувати музику з VK.com. Серед них потрібно буде знайти розширення приблизно з такими назвами: VKontakte Download NEW, або VKontakte Video Download.

kak-skachat-filmy-i-muzyku-s-vk-com-1Далі, біля вибраного додатка, натискаємо на кнопку «Встановити» і підтверджуємо його установку. Додаток автоматично буде встановлено. Потім потрібно перезапустити браузера. Після цього заходимо на свою сторінку ВКонтакте відкриваємо аудіозаписи. Біля кожного запису тепер є кнопочка «Завантажити». Якщо на неї натиснути моментально почнеться завантаження вибраного треку.

скачать музыку с vk comА тепер зайдіть у відеозапису і відкрийте вподобане відео. У нижньому правому куті можна побачити кнопку «Завантажити відео». Головне, перед завантаженням, потрібно не забути вибрати потрібну якість відео.

kak-skachat-filmy-i-muzyku-s-vk-com-3Подібні програми досить сильно спрощують завантаження медіафайлів з соціальних мереж. Додатково їх можна настроювати під себе. Для цього заходимо в налаштування браузера, відкриваємо розділ інструментів і далі вибираємо «Розширення». Виставляємо потрібні налаштування.

kak-skachat-filmy-i-muzyku-s-vk-com-4Даний спосіб дозволяє скачувати музику і відео без зайвих заморочок. Існує безліч інших способів, але цей самий простий з них. А тепер давайте розглянемо ще кілька шляхів, як скачувати музику і відео з ВКонтакте.

Установка спеціальної програми на комп'ютер

Зараз існує цілий ряд програм, які здатні завантажувати музику з VK.com. Ось лише деякі: VKMusik, Vklife, VkontakteDJ, VKSaver, LoviVkontakte і багато інших. Для того, щоб кожну подібну програму розглянути знадобиться окрема стаття, тому тут ми будемо розглядати тільки одну з наведених. Оскільки в попередньому прикладі було вже встановлено додаток в браузер, нам необхідно відключити його. Робиться це через налаштування браузера, в розділі інструментів вибираємо «Розширення». Там необхідно зняти тільки один прапорець, біля «Включено».

kak-skachat-filmy-i-muzyku-s-vk-com-5Тепер можна завантажити програму, ми будемо встановлювати vksaver-install. Завантажуємо її, закриваємо всі запущені браузери і починаємо установку. Сама установка не складна, просто виконайте вказівки, які будуть виникати в процесі установки. Після того, як всі встановлено, заходимо на свою сторінку ВК. Тепер відкрийте свої аудіозаписи. Зверніть увагу, під кожним треком з'явилася кнопочка «S».

скачать музыку с vk com

Якщо натиснути на цю кнопку, відкриється нова сторінка з кнопкою «Завантажити».

kak-skachat-filmy-i-muzyku-s-vk-com-7Натискаємо на неї і відразу починається завантаження потрібного файлу.

Іноді трапляється, що при натисканні на кнопку «S» відкривається вкладка з чорним фоном і плеєром посередині. У такому разі робите по порожньому місцю клік правою кнопкою мишки і в контекстному меню виберіть пункт «Зберегти як...». Потім зберігаєте файл на комп'ютер в потрібну папку

kak-skachat-filmy-i-muzyku-s-vk-com-8Цей спосіб теж відносно простий, хоча і в цьому випадку потрібно встановлювати на свій комп'ютер. А тепер перейдемо до третього способу скачувати музику і відео з ВКонтакте.

Добуваємо файли вручну

Не всі люблять встановлювати на свій комп'ютер купу зайвих додатків. Так само, не у всіх є така можливість і тому, установка програми, з якихось причин, є не найкращим способом для скачування музики. Але це не означає, що тепер доведеться відмовитися від ідеї завантажувати мультимедійні файли на свій комп'ютер. Всю музику з VK.com можна скачати вручну. Для цього зайдіть в соціальну мережу і знайдіть там потрібний трек, який Ви хочете завантажити. Додайте його до своїх аудіозаписів.

kak-skachat-filmy-i-muzyku-s-vk-com-9Тепер відкрийте свої аудіозаписи і клацніть правою кнопкою миші по порожньому місцю на сторінці. Після того, як в контекстному меню вибрати пункт «Показати код»

kak-skachat-filmy-i-muzyku-s-vk-com-140відкриється вкладка з кодом сторінки. Одночасно натисніть сполучення клавіш Ctrl F. Таким чином відкриється, у верхньому правому куті, рядок пошуку. Копіюємо в неї назву треку, який хочемо скачати. Знайдене назва буде автоматично виділено кольором в коді сторінки.

kak-skachat-filmy-i-muzyku-s-vk-com-11Тепер, на кілька рядків вище назви шукаємо посилання, по якому можна завантажити цей файл. Для наочності на скріншоті вона підкреслена червоним. Тому запам'ятайте, приблизно як вона має виглядати. Копіюємо цю посилання в адресний рядок браузера і натискаємо «Enter».

kak-skachat-filmy-i-muzyku-s-vk-com-12Після цього відкриється сторінка з чорним фоном, на якому в центрі знаходиться програвач. Далі просто клацаєте правою кнопкою миші по порожньому місцю і обираєте пункт «Зберегти як...». Зберігаєте аудіофайл.

kak-skachat-filmy-i-muzyku-s-vk-com-13Як бачите, це більш складний спосіб ніж попередні. Але при цьому, після кількох таких завантажень можна добре розібратися що до чого і досить швидко все що потрібно качати. Так що тут навіть самі не досвідчені користувачі зможуть розібратися як це робиться.

Ну а якщо хочеться регулярно робити стільки зайвих дій, то можна обійтися установкою розширень в свій браузер (звичайно якщо у Вас є таке бажання і можливість). На цьому все, якщо будуть питання — пишіть в коментарі. Удачі!

Рекламний блок