оновити драйвер відеокарти NVidia або ATI Radeon?

Рекламний блок

Відеокарта - далеко не найцінніше пристрій в системному блоці. Зазвичай вона задіює свої резерви в кращому випадку на 10 відсотків. Однак цього не можна сказати про любителів пограти в іграшки - ось де виявляється вся цінність графічного адаптера!

Для відеокарт періодично виходять оновлені драйвера. Багато хто вважає, що немає ніякого сенсу їх оновлювати і сильно помиляються, адже в нових версіях можуть підтримуватися не підтримувані раніше ігри, програми або параметри. Саме тому ледь з'явилося оновлення, потрібно тут же його качати. Зробити це неважко, в чому ви можете переконатися трохи нижче, а поки що нагадаємо, що в даний час існує основних сімейства відеочіпів: GeForce від компанії NVidia і Radeon ATI відповідно. Інші ж чіпи для ігор практично не пристосовані, до того ж вони зустрічаються в сучасному світі досить рідко, так що про них говорити сьогодні не будемо.

Між оновленням GeForce і Radeon практично немає різниці, в чому ви можете переконатися далі.

Як оновити драйвер відеокарти NVidia GeForce?

Якщо ви не знаєте, яка у вас відеокарта, скористайтесь один із способів, наведених на цій сторінці. Наприклад, зайдіть в диспетчер пристроїв і виберіть вкладку «Відеоадаптери». Через властивості можете з'ясувати поточну версію драйвера.

 • Тепер ви знаєте, що у вас відеокарта виробництва компанії NVidia. Переходимо на офіційний сайт nvidia.ru і у верхньому меню вибираємо розділ «Драйвери» - «Завантажити драйвери».
 • Відкриється нова сторінка. Тут необхідно вибрати тип продукту (В нашому випадку це GeForce), серію, операційну систему і мову. Не забуваємо натиснути кнопку «Пошук».
 • Перед вами з'явився результат пошуку. Клацаем на кнопку «Завантажити зараз», приймаємо угода і викачуємо файл на комп'ютер.
 • Після того, як файл завантажується на комп'ютер, натисніть на нього два рази лівою кнопкою миші і перейдіть всім рекомендаціям. Драйвер буде встановлено автоматично, потрібно буде перезавантажити комп'ютер.
 • Існує й інше рішення. Для цього відкрийте диспетчер пристроїв, виберіть свій графічний адаптер, наведіть на нього вказівник миші, клацніть правою кнопкою і виберіть пункт «Оновити драйвери...», як це показано на зображенні нижче.
 • У наступному вікні натисніть «Виконати пошук драйверів на цьому комп'ютері» і вкажіть шлях до файлу.
 • Як оновити драйвер відеокарти AMD Ati Radeon?

  З драйверами Ati Radeon ситуація дещо іншим чином. Якщо ви використовуєте відеокарти даної компанії, значить, у вас встановлений AMD Catalyst Control Center. Його знаходиться значок в треї. Натискаєте на неї, відкриється вікно.

  Натискаєте «Інформація», далі - «Оновлення ПЗ». На новій вкладці натисніть «Перевірити наявність оновлень зараз». Якщо є оновлення, ви можете завантажити їх або відвідати сторінку завантаження драйверів на офіційному сайті компанії. Найпростіше завантажити драйвери з програми.

  Зрозуміло, ви можете зайти на офіційний сайт компанії Ati Radeon за адресою amd.com/ru і викачати драйвера вручну точно так само, як і у випадку з NVidia.

  Будуть питання, звертайтесь.

  Рекламний блок