Як видалити сторінку в Facebook назавжди?


kak-udalit-stranitsu-v-facebook-navsegda

Практично у кожного сучасного підлітка є аккаунт у соціальній мережі, причому часом не один. Однак у житті кожної людини може наступити такий момент, коли хочеться позбутися від своєї сторінки раз і назавжди. І тут виникає питання - як це зробити? Насправді не так вже і складно, в чому ви переконаєтеся трохи нижче. Сьогодні піде мова про соц.мережі «Фейсбук».

На поточний момент соціальна мережа Facebook є найбільшою в світі - в ній налічується більше одного мільярда учасників по всьому світу. Її творець - молодий і амбітний Марк Цукерберг, яке довгий час очолював список наймолодших мільярдерів. Варто відзначити, що Марк - зовсім не єдиний, хто створював сайт, на самому справі йому допомагали друзі по коледжу: Кріс Хьюз, Едуардо Саверін і Дастін Московіц.

Брати Уинклвосс, які вчилися разом з Цукербергом в університеті, згодом звинуватили його в крадіжці їх ідеї. Більш докладно про це розповідається у фільмі The Social Network, який вийшов на екрани в 2010 році.

Словом, проект дуже цікавий, хоча в Росії не користується найбільшим успіхом. Мабуть, виною всьому ВКонтакте, сайт, який віддає перевагу більшість наших співвітчизників.

Але досить лірики, переходимо до справи. До 2009 року на сайті неможливо було видалити всі свої дані. Кажуть, що навіть після декількох місяців, що пройшли після видалення сторінки, користувачі виявляли, що частина їх даних все одно залишалася на ресурсі. І лише після того, як публічний протест підписали понад 50 тисяч осіб, адміністрація проекту додати функцію деактивації аккаунта, причому існує два методи.

Перший спосіб (дозволяє відновити сторінку)

Заходимо на сайт, проходимо авторизацію і в правому верхньому куті натискаємо на трикутник. Тут вибираємо розділ «Налаштування».

На сторінці, в правій стороні екрану натискаємо на посилання «Безпека».

Під описом функцій ви побачите невелику посилання «Деактивувати аккаунт» - натисніть на неї.

Після цього ви можете вибрати причину свого рішення. Після необхідно необхідно натиснути на кнопку «Підтвердити».

Перед вами з'явилося віконце, в якому треба ввести пароль від облікового запису і натиснути «Відключити зараз».

Все, проблема вирішена. Однак запам'ятайте, що як тільки ви повернетеся на цю сторінку, тобто авторізуетесь, то профіль буде автоматично відновлено. На пошту вам прийде додаткове повідомлення про це.

Другий спосіб (назавжди)

Відповідно, відновити обліковий запис не вдасться навіть при великому бажанні.

Знову відкриваємо сайт, вводимо логін і пароль. Потім вводимо цю посилання в рядок браузера https://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account натискаємо Enter і потрапляємо на сторінку, де необхідно буде підтвердити своє рішення.

Натискаємо на «Видалити мій акаунт», у вікні вводимо пароль у верхнє текстове поле, а нижнє - капчу і клікаємо по кнопці OK.

Відкрилося повідомлення, з якого ви дізнаєтеся, що профіль був вимкнений на сайті, однак протягом 14 днів ви можете відновити його. По закінченні двох тижнів він буде видалено остаточно. Натискаємо на кнопку ОК.

Все, ви вийшли з облікового запису? він буде автоматично видалений. Але у вас час для його відновлення. Для цього зайдіть під своїм логіном на сайті і скасувати видалення.