Безкоштовні вюверів від Microsoft OfficeWord, Excel, Power Point


Написав admin. Опубліковано в рубриці Офісні програми

очкиНе кожному по кишені придбання відомого офісного пакету від Microsoft, тим більше, що ціни на нього досить сильно кусаються. Тим не менш, дуже велика кількість документів створено з допомогою Word (наприклад, рамки по ГОСТу), Excel і Power Point, і переглядати ці документи нам з вами якимось чином потрібно. У зв'язку з цим, представляю вашій увазі абсолютно безкоштовні переглядачі (або вюверів), створені все тієї ж Microsoft. Вони доступні для вільного скачування з офіційного сайту, але я визволив вас від необхідності шукати розмістив прямі посилання трохи нижче в цій статті.


Word logo1. Microsoft Office Word Viewer. Підтримувані формати файлів: docx, docm, rtf, txt, htm, html, mht, mhtml, .wpd, doc, wps, xml.

MS-Excel logo2. Microsoft Office Excel Viewer. Підтримувані формати файлів: xlsx, xlsm, .xlsb, xltx, xltm, xls, xlt, xlm, .xlw.

power point logo3. Microsoft Office Power Point Viewer. Підтримувані формати файлів: ppt, pptx, pptm, pot, potx, potm, pps, ppsx, ppsm.

Щоб перераховані вище формати файлів були прив'язані саме до цих вьюверам, на комп'ютері має бути встановлено ніяких інших версій Microsoft Office.

І ще одне невелике зауваження. Для коректної роботи вьюверов з останніми версіями Word, Excel і Power Point, необхідна завантажте пакет сумісності.