Не працює YouTube


Сьогодні в інтернеті можна знайти відеохостинг на будь-який смак і колір, проте ще кілька років тому вибору як такого не було. Та що там говорити, якщо ще в середині 2000-их років відеоролик взагалі було важко куди-небудь завантажити, оскільки сайти просто не надавали такої можливості. В даний час, на щастя, ця проблема повністю вирішена.

Найпопулярнішим відеохостингом сьогодні є відомий YouTube, який належить, до речі, корпорації Google. Він був заснований в 2005 році трьома хлопцями, які незадовго до цього працювали в PayPal, де вони і познайомилися. Лише півтора року через сайт був викуплений Google за фантастичні $1,65 млрд! Сьогодні проект дозволяє не тільки завантажувати власні відеозаписи і насолоджуватися роликами інших користувачів, але і заробляти на цьому чималі гроші.

Чому не працює YouTube?

Незважаючи на те, що YouTube - найбільший відеохостинг і над ним працює величезна кількість фахівців, це зовсім не означає, що сайт зобов'язаний працювати ідеально. Ні, навіть з ним іноді виникають проблеми. Так, наприклад, деякі скаржаться на те, що ресурс просто не завантажується. Чому це відбувається і як вирішити проблему?

Отже, ваш друг надіслав вам на пошту посилання на кумедний відеоролик, який ви відкрили в своєму браузері, однак замість відеозапису бачите перед собою порожню сторінку.

  • В першу чергу ви повинні звернути увагу на те, підключені ви взагалі до інтернету. Всяке буває, можливо, з'єднання розірвалося, хоча якщо ви все-таки змогли зайти на пошту, то цей варіант малоймовірний.
  • Наступний крок - зміна веб-браузера. Припустимо, ви використовуєте Mozilla Firefox. Спробуйте скористатися Google Chrome - можливо, що проблема криється саме в інтернет-браузері. Спробуйте перевстановити.
  • Особливу увагу необхідно приділяти відновленню Adobe Flash Player, завдяки якому в тому числі ми можемо споглядати відео на сайті. Зайдіть на офіційний сайт Adobe і скачайте плеєр з відповідного розділу. Пам'ятайте, що утиліта поширюється виключно безкоштовно і якщо з вас вимагають ввести свій номер телефону або надіслати СМС-повідомлення, то ви напевно потрапили на шахрайський сайт. І ще один важливий момент - в той же «Гугл Хром» вбудовано додаток на основі Adobe Flash Player, яка оновлюється автоматично.
  • Тепер розповімо про більш витонченою проблему, з якою можуть зіткнутися користувачі. Отже, блукаючи по мережі, можна «підчепити» вірус на комп'ютер, автоматично змінює вміст файлу hosts, який у свою чергу містить базу даних доменних імен і використовує їх для трансляції в мережеві адреси вузлів. Сенс в тому, що відбувається підміна доменного імені - зайшовши на той самий YouTube, ви можете потрапляти абсолютно на інший сайт, який до того часу виявляється відключеним або заблокованим, тому користувач бачить порожню сторінку або що-небудь ще. Рішення наступне: необхідно знайти файл hosts (зазвичай він знаходиться за адресою C:\Windows\System32\drivers\etc), відкрити його блокнотом і видалити всі записи, які перебувають під рядком 127.0.0.1. Потім файл потрібно закрити, зберегти вміст, просканувати комп'ютер на предмет шкідливих файлів за допомогою антивірусу і перезавантажити комп'ютер, якщо це буде потрібно.
  • До речі, що стосується антивірусів, то багато з них мають вбудовані файрволы, які забороняють доступ до певних файлів. Перевірте файрвол на предмет заборонених файлів, можливо, YouTube потрапив туди випадково.
  • Теоретично можливо, що сервер, на якому знаходиться потрібне вам відео, відчуває велике навантаження, в результаті чого відео просто не показується. Однак сам сайт в таких випадках все одно відкривається і завантажується.
  • Деякі провайдери має намір блокують доступ до тих чи інших веб-ресурсів, наприклад, за запитом з вищестоящих інстанцій. Зателефонуйте своєму провайдеру і розкажіть йому про проблему.
  • Нарешті, існує вкрай низька ймовірність, що «ЮТьюб» дійсно не працює в силу певних причин. Однак якщо таке навіть і відбувається, то вкрай рідко.
  • Якщо у вас, друзі, є свої власні рішення даної проблеми, пишіть про це в коментарях, ми їх обов'язково опублікуємо.