Мобільні ігрові консолі не здають позицій


Відомий японський виробник відеоігор, компанія Nintendo, стверджує, що в самому недалекому майбутньому ігрові мобільні консолі будуть більш активніше розвиватися. Вже зараз грають люби розуміють, що смартфони та планшети мало підходять для ігор. Однак, Nintendo 3DS і PS Vita максимально заточені під іграшки.

nin

Індустрія ігор і розваг розвивається стрімко і як відзначили в Nintendo, серед портативних консолей також є зрушення. Аналітики вважають, що найближчим майбутнім планшети і смартфони зможуть скласти серйозну конкуренцію кишенькових ігрових консолей. В результаті кишенькові приставки просто вимруть як вид.

Але глава Nintendo мислить набагато позитивніше. Він дійсно впевнений, що для ігор більше підходять саме консолі. І гравці все таки будуть купувати їх. Зі слів керівника ігрового гіганта, всі ті розмови, в яких обговорюється зменшення ринку кишенькових ігрових пристроїв, не більш ніж чутки.

В якості прикладу цим слова можна привести продажі кишенькової і портативної стереоскопічною 3DS. Рейтинги у неї досить значні. І навіть безліч безкоштовних ігор під популярні мобільні платформи не утримає любителів приставок від придбання пристроїв зроблених для ігор.


Вважається, що виробництво ігор під популярні мобільні платформи набагато дешевше ігор під консолі. Однак, тут все залежить від того, як саме і скільки користувачі будуть платити, щоб трохи погратися. Ті з геймерів, які запросто віддадуть свої гроші за ігри, віддадуть перевагу якість.


Нагадаємо, що нещодавно вийшла портативна консоль 3DS, а розробники ігор під неї впевнені в тому, що цей напрямок буде і надалі розвиватись. Геймери зі всього світу сподіваються, що їх не підведуть. А завзяті гравці просто придбають два види пристроїв.