Як видалити додаток на Android?


kak-udalit-prilozhenie-na-android

Якщо ви постійно читаєте мій інтернет-журнал, то напевно знаєте про те, що деякий час тому я проміняв iOS на Android, про що не забув повідомити. Скажу чесно, ця платформа мені подобається куди більше iOS, хоча існує кілька моментів, які мені незрозумілі. Наприклад, що б видалити додаток, потрібно виконати дуже багато зайвих рухів, в той час як на iOS потрібно лише натиснути на іконку програми, утримувати її пару секунд і натиснути на що з'явився хрестик. Як би там не було, сьогодні я розповім про видалення додатків на операційній системі Android.

Перший спосіб

Виводимо наш девайс з режиму очікування і заходимо в розділ «Додатки». До нього можна добратися в тому числі через «Налаштування».

Заходимо йдемо в підрозділ «Сторонні» і тут бачимо список всіх програм, які були вами встановлені.

Вибираємо потрібне з них і тапа по ньому. Натискаємо на кнопку «Видалити», після чого ще раз погоджуємося з дією і чекаємо кілька секунд, поки не буде видалена програма.

Все, на вашому пристрої вона відсутня.

Другий спосіб

Як ви знаєте, для платформи Android існує величезна кількість всіляких лаунчер на будь-який смак. Так ось, деякі з них мають досить цікавими властивостями. Наприклад, дозволяють видаляти програми прямо з робочого столу, як це зроблено в iPhone або iPad. Для цього необхідно натиснути на іконку і утримувати її, поки не з'явиться додаткове меню, з допомогою підрозділів якого можна буде видалити програму або гру. Так що рекомендую вам спробувати цей спосіб, якщо у вас встановлено цей лаунчер або прошивка.

Видалення системних додатків

Системні програми видаляються так само легко, як і в першому випадку. Проте є пара цікавих особливостей. По-перше, без root-прав у вас нічого зробити не вийде, а по-друге, не всі системні програми можна видаляти, так як це може пошкодити роботу системи. Тому попередньо рекомендується дізнатися, що саме можна видалити, а що - не можна.