Інструкція по використанню WinSetupFromUSB — Повний опис


Створення завантажувальних флешок на сьогоднішній день є досить затребуваною завданням, тому інструкція по використанню WinSetupFromUSB, програми, яка найкращим чином допомагає в рішенні даної задачі, буде дуже актуальною.

Зміст:


 • Де завантажити
 • Установка і запуск
 • Використання програми
 • Створення завантажувальної флешки
 • Додаткові функції

 • Цікаво, що у WinSetupFromUSB є й інші подібні функції, але всі їх ми розглянемо походу інструкції. Використання даної програми починається з її скачування і цього моменту слід приділити трохи уваги.

  Инструкция по использованию WinSetupFromUSB

  Де завантажити


  <!-- G-new - первый h2 -- />

  Порада: Не слід шукати WinSetupFromUSB в будь-яких пошукових системах!

  Справа в тому, що цю програму можна знайти просто на величезній кількості самих різних сайтів в інтернеті і пошуковики видадуть сотні результатів з діючими посиланнями. Але проблема в тому, що більшість сайтів викладають вже «доповнені» програми.

  А доповнені вони всілякої рекламою і шкідливими програмами, аж до небезпечних вірусів типу трояна. А бувають і такі ситуації, як показано на малюнку №1.


  №1. Страница скачивания WinSetupFromUSB


  №1. Сторінка скачування WinSetupFromUSB


  Як бачимо, тут на офіційному сайті в червоній рамці показана кнопка завантаження програми. Але особливу увагу слід приділити тому, що написано поруч із «Завантажити безкоштовно».

  А написано там «версію 1.0 beta». Це означає, що на цьому сайті викладена стара версія. Після версії 1.0, що вийшла в 2013 році, в 2015 році світ побачила версія 1.4. На сьогоднішній день на офіційному сайті є версія 1.6.

  До речі, завантажувати слід саме з сайту winsetupfromusb.com. Завантажити його звідти досить просто. Для цього потрібно зробити наступне:

 • Зайти на сайт winsetupfromusb.com.
 • Перейти на вкладку «Downloads», яка на малюнку №2 виділена.

 • №2. Вкладка «Downloads» на winsetupfromusb.com

  №2. Вкладка «Downloads» на winsetupfromusb.com


  Трохи проскроллить (прокрутити коліщатко мишки) сторінку вниз і натиснути на напис «WinSetupFromUSB 1.6.exe», яка також виділена на малюнку №3.


  №3. Надпись «WinSetupFromUSB 1.6.exe» на winsetupfromusb.com

  №3. Напис «WinSetupFromUSB 1.6.exe» на winsetupfromusb.com  Примітка: Зазвичай на цій сторінці вкладка з останньою версією програми вже відкрита. Але якщо вона буде закрита сторінка буде виглядати так, як показано на малюнку №4), слід натиснути на символ « » (виділена на тому ж малюнку), після чого відкриється вкладка посилання стане видно.
  №4. Страница с разными версиями WinSetupFromUSB

  №4. Сторінка з різними версіями WinSetupFromUSB


 • Після цього користувач потрапить на сторінку завантаження. Там потрібно натиснути на одну велику кнопку «Download».

 • №5. Кнопка «Download» на странице загрузки WinSetupFromUSB

  №5. Кнопка «Download» на сторінці завантаження WinSetupFromUSB


  повернутися до меню ^

  Установка і запуск


  Після того, як програма завантажена, її, зрозуміло, необхідно відкрити. Для цього достатньо просто запустити скачаний файл. Він буде виглядати так, як показано на малюнку №6.


  №6. Скачанный установочный файл программы

  №6. Скачаний інсталяційний файл програми


  Як бачимо, інсталяційний файл являє собою заархівований образ розглянутої програми. Після запуску ми в цьому переконуємося – бачимо вікно, яке показано на малюнку №7.


  №7. Окно, открывающееся при запуске установочного файла WinSetupFromUSB

  №7. Вікно, що відкривається при запуску інсталяційного файлу WinSetupFromUSB


  У цьому вікні необхідно вибрати, куди буде распаковываться даний файл WinSetupFromUSB. За замовчуванням там буде стояти тека, в якій знаходиться скачаний файл.

  Щоб вибрати інше місце розташування, необхідно натиснути на кнопку, показану на малюнку №7 червоною рамкою. Після цього з'явиться вікно, виділене зеленою рамкою на тому ж рисунку.

  Там, власне, і слід вибрати, куди розпаковувати запускається файл WinSetupFromUSB і натиснути кнопку «ОК». Вона там така одна. Після цього натискаємо кнопку «Extract», тобто «Розпакувати», виділений синім кольором. Далі ми побачимо процес розпакування наочно.

  Дане вікно також показано на малюнку №8.


  №8. Окно распаковки программы

  №8. Вікно розпакування програми


  Це вікно дає можливість в будь-який момент поставити процес на паузі (відповідна кнопка виділена зеленим кольором на малюнку №8), повернути все в початковий стан (кнопка в червоній рамці) або зовсім вийти (кнопка у синій прямокутник).

  Тепер на тому місці сховища нашого комп'ютера, яке ми вказали, знаходимо папку під назвою «WinSetupFromUSB-1-6». Вона буде виглядати приблизно так, як показано на малюнку №9.


  №9. Внешний вид папки «WinSetupFromUSB-1-6»

  №9. Зовнішній вигляд папки «WinSetupFromUSB-1-6»


  Цікаво, що ця папка не обов'язково буде першою у списку, навіть якщо поставити сортування по даті створення. Тому не дивуйтеся, якщо не помітите її відразу. Таке явище особливо часто зустрічається в Windows 7. Вміст даної папки показано на малюнку №10.


  №10. Содержимое папки «WinSetupFromUSB-1-6»

  №10. Вміст папки «WinSetupFromUSB-1-6»


  Як бачимо, тут є версія для 32-бітних версій Windows (підкреслено на малюнку №10 червоним кольором) і для 64-бітних (виділені синім кольором).

  Відповідно, щоб запустити цю програму, необхідно запустити програму згідно вашій версії операційної системи.

  повернутися до меню ^

  Використання програми

  Після цього починається найголовніше. Спочатку все виглядає так, як показано на малюнку №11.

  Тут можна виділити п'ять основних полів:

 • Поле вибору флешки;
 • Додаткові утиліти;
 • Поле вибору операційної системи, яка буде на флешці;
 • Додаткові опції;
 • Опції процесу (прогрес-бар і кнопки «Почати» і «Вихід»).

 • №11. Окно программы WinSetupFromUSB

  №11. Вікно програми WinSetupFromUSB


  Основне завдання даної програми — створити завантажувальну флешку. Тому слід на самому початку описати, як відбувається саме цей процес.

  повернутися до меню ^

  Створення завантажувальної флешки

  Для виконання цієї задачі слід запустити WinSetupFromUSB і зробити наступне:

 • Вставити флешку в комп'ютер. Після цього вона автоматично відобразиться у вікні, підкресленому на малюнку №12 червоною лінією.
  Якщо вона все одно не з'явиться, слід натиснути на кнопку «Refresh», тобто «Оновити», адже, цілком можливо, програма не зможе відразу знайти накопичувач.

 • №12. Отображенная флешка в программе WinSetupFromUSB

  №12. Відображена флешка у програмі WinSetupFromUSB


 • Тепер потрібно вибрати операційну систему ми будемо записувати на флешку. Для цього ставимо галочкою навпроти тієї ОС, яку будемо записувати. Після цього натискаємо на кнопку вибору, яка показана на малюнку №13 помаранчевим кольором.
  Відкривається вікно, виділене зеленою рамкою. В ньому вибираємо ISO-образ системи, яку збираємося записати на флешку.

 • №13. Выбор ISO-образа операционной системы, которая будет записываться на флешку

  №13. Вибір ISO-образу операційної системи, яка буде записуватися на флешку


 • Після цього залишиться лише натиснути кнопку «GO», яка знаходиться в області під номером 5 на малюнку №11. Далі почнеться процес запису.
 • Що стосується додаткових функцій, їх тут досить багато. Основні з них показані в області під номером 4 на малюнку №11. Вони відносяться безпосередньо до процесу запису. Наприклад, кнопка «Advanced options» відповідає за розширені опції.

  Якщо поставити галочку навпроти надпису, з'явиться вікно, показане на малюнку №14.


  №14. Окно расширенных опций в WinSetupFromUSB

  №14. Вікно розширених опцій в WinSetupFromUSB


  Все це спеціалізовані функції, які відносяться до тієї чи іншої операційної системи. Більше інформації про них можна знайти в описах до цих ОС. Якщо ви не знаєте, що означає кожна з них, краще не чіпати всі ці функції.

  Якщо поставити галочку навпроти напису «Show Log». Це проста функція показу кожного етапу процесу запису. Дуже корисно на ті випадки, коли виникає якась помилка.


  №15. Окно лога записи в WinSetupFromUSB

  №15. Вікно лода запису в WinSetupFromUSB


  Нарешті, галочка «Test in QEMU» відповідає за функцію спеціального тестування флешки, але це дуже ризикована функція, яка може стерти всі дані з накопичувача. Загалом, краще її взагалі не чіпати.

  повернутися до меню ^

  Додаткові функції

  Як говорилося вище, в WinSetupFromUSB є ряд додаткових утиліт. Знайти їх можна в тій області, яка на малюнку №11 позначена під цифрою 2. Наприклад, там є дуже корисна утиліта під назвою «BOOTICE». Виглядає вона так, як показано на малюнку №16.


  №16. Внешний вид утилиты BOOTICE

  №16. Зовнішній вигляд утиліти BOOTICE


  Відповідає BOOTICE за перетворення або повернення на флешці MBR (головний завантажувальний запис) і PBR (завантажувальний код). Дана програма дає можливість поставити Grub4DOS в MBR або ж BOOTMGR в PBR і так далі.

  Знову ж таки, якщо ви не знаєте, навіщо все це потрібно і взагалі що це таке, то краще BOOTICE не чіпати. Хоча всі ці функції дуже корисні. Користуватися даною утилітою дуже просто – для цього слід вибрати відповідний накопичувач і натиснути потрібну кнопку.

  Також у тому ж розділі є кнопка з посиланням на утиліту під назвою FbinstTool. Якщо сказати просто, вона призначена для форматування флеш-накопичувачів, але не звичайним способом, а за допомогою структури спеціального виду.

  Зокрема, її часто використовують для того, щоб зробити з USB-HDD флешки USB-ZIP. Робота з даною утилітою досить складна, але якщо вже ви на неї потрапили, то, напевно, повинні знати, які кнопки що роблять.


  №17. Внешний вид утилиты FbinstTool

  №17. Зовнішній вигляд утиліти FbinstTool


  Нарешті, остання утиліта в даному розділі називається RMPrepUSB. Вона виконує всі функції двох вищеописаних утиліт і набагато більше. До того ж, у неї дуже зручний інтерфейс. Найголовніше, що тут є російська мова.

  Його можна вибрати шляхом зміни варіантів у рамці, виділеної на малюнку №18 зеленим кольором. Також дуже зручно, що при наведенні курсору мишки на кожну функцію у вікні, виділений жовтим кольором, з'являється її опис.

  Воно, до речі, тут короткий, але дуже зрозуміле.


  №18. Внешний вид утилиты RMPrepUSB

  №18. Зовнішній вигляд утиліти RMPrepUSB


  Загалом, всім цим можна і потрібно користуватися. Та й розібратися в їх використанні буде дуже просто.